FUBO Team

Motivace, podpora, komunita

Chceš patřit do party lidí se společným zájmem? Chceš předávat své a získávat nové zkušenosti a dělit se o radost z tréninku i závodění se stejnými nadšenci, jako jsi ty? Chceš získat benefity v podobě týmových dresů a akcí na produkty z eshopu FUBO Fitness?

Staň se členem FUBO Týmu!

Jsme parta lidí, kterou baví pohyb. Cvičíme ve FUBO Gymu No.1, všichni z nás milují pohyb, většina z nás běhá překážkové závody, nicméně není to podmínkou! Přidat se k nám může kdokoli, kdo splní 2 jednoduché podmínky :-).

Co získáš?

10% SLEVU na pomůcky

a všechno vybavení z FUBO.cz

Každý 10. protein ZDARMA

v Gymu, se speciální kartičkou, kterou získáš na baru!

Slevu na závody

Gladiator Race, Excalibur Race 15 % 2020, Překážkáč duben 2020 15 %

Slevu na tričko 

s nápisem FUBO Team - 499,- místo 590,-

Info o společných akcích

Na které se společně chystáme

Přístup do Gymu

I mimo lekce! Speciální tréninky určené jen členům FUBO Teamu

Další výhody

Které připravujeme

Podmínky pro vstup

  • 20 odchozených lekcí ve FUBO Gymu No. 1 (vztahuje se nejenom na skupinovky, ale také na osobní lekce a open gym)
  • Zakoupení trička FUBO Team (za zlevněných 499,-)

Tričko FUBO Team může mít jen člen týmu, takže ten, kdo má odchozených 20 lekcí. Tričko FUBO bez přívlastku Team si může zakoupit kdokoliv. 

Je druhá polovina května a dle počasí jaro pomalu začíná předávat štafetu létu. Příroda se ukazuje v celé své parádě a lidé se po dlouhé době ticha vyvolané šířením koronaviru opět začínají naplno scházet a užívat si velkých organizovaných akcí. Členové FUBO Teamu s radostí znovu oblékají týmová trička. Překážkové závody jsou zpět - konečně!

Druhý letošní závod Gladiator Race vytyčili organizátoři v podhůří Orlických hor, v okolí města Lanškroun. GR se sem vrátil uplynulou sobotu, 22, 2,, po úspěšném loňském debutu, ovšem tentokráte místo kratšího RUNu v celé délce závodu Original, tedy 6+ km, 30+ překážek.

První letošní závodní víkend je za námi! Návrat do Josefova byl, po posledních letních závodech v tomto stylovém prostředí, pěkně studený. Winter Gladiator Race dokazuje, že překážkové závody nejsou pro žádné padavky. A FUBO Team se zimy rozhodně nezalekl!

Výsledky závodů

2020

2019