FUBO Team

Motivace, podpora, komunita

Chceš patřit do party lidí se společným zájmem? Chceš předávat své a získávat nové zkušenosti a dělit se o radost z tréninku i závodění se stejnými nadšenci, jako jsi ty? Chceš získat benefity v podobě týmových dresů a akcí na produkty z eshopu FUBO Fitness?

Staň se členem FUBO Týmu!

Jsme parta lidí, kterou baví pohyb. Cvičíme ve FUBO Gymu No.1, všichni z nás milují pohyb, většina z nás běhá překážkové závody, nicméně není to podmínkou! Přidat se k nám může kdokoli, kdo splní 2 jednoduché podmínky :-).

Co získáš?

10% SLEVU na pomůcky

a všechno vybavení z FUBO.cz

Každý 10. protein ZDARMA

v Gymu, se speciální kartičkou, kterou získáš na baru!

Slevu na závody

Gladiator Race, Excalibur Race 15 % 2020, Překážkáč duben 2020 15 %

Slevu na tričko 

s nápisem FUBO Team - 499,- místo 590,-

Info o společných akcích

Na které se společně chystáme

Přístup do Gymu

I mimo lekce! Speciální tréninky určené jen členům FUBO Teamu

Další výhody

Které připravujeme

Podmínky pro vstup

  • 20 odchozených lekcí ve FUBO Gymu No. 1 (vztahuje se nejenom na skupinovky, ale také na osobní lekce a open gym)
  • Zakoupení trička FUBO Team (za zlevněných 499,-)

Tričko FUBO Team může mít jen člen týmu, takže ten, kdo má odchozených 20 lekcí. Tričko FUBO bez přívlastku Team si může zakoupit kdokoliv. 

Druhý letošní závod Gladiator Race vytyčili organizátoři v podhůří Orlických hor, v okolí města Lanškroun. GR se sem vrátil uplynulou sobotu, 22, 2,, po úspěšném loňském debutu, ovšem tentokráte místo kratšího RUNu v celé délce závodu Original, tedy 6+ km, 30+ překážek.

První letošní závodní víkend je za námi! Návrat do Josefova byl, po posledních letních závodech v tomto stylovém prostředí, pěkně studený. Winter Gladiator Race dokazuje, že překážkové závody nejsou pro žádné padavky. A FUBO Team se zimy rozhodně nezalekl!

Spartan Race na Lipně jsem měl sám v plánu už od začátku sezóny. Péťu, Andrejku i Honzu jsem do toho krapet navezl, protože se mi na Lipno nechtělo jet samotnému :D Ale vzhledem k mým zdravotním problémům (simulování) jsem nakonec svůj start prodal a myslel jsem, že na Lipno vůbec nepojedu a že je tam vyšlu samotné. To se ale...

Výsledky závodů

2020

2019