Tereza Lomnická

Ahoj,

jmenuji se Tereza Lomnická, pocházím z Pardubic a jsem absolventkou Pedagogické fakulty v Hradci Králové.

Z BALETKY OPIČKOU, ANEB MOJE CESTA K OCR

Již od předškolního věku jsem se věnovala baletu, po 12 letech tancování jsem, ale v období střední školy přešla na atletiku, kde jsem se zaměřovala zejména na skok do dálky a výšky. Poté jsme ale objevila kouzlo překážkových závodů....

Překážkovým závodům (OCR) se věnuji od roku 2016. Začínala jsem se závody typu Spartan race, kde pro mě i klasické ručkování na monkey baru bylo téměř nepřekonatelné. Díky tréninkovému oddílu Challenger, který působil 4 roky v Hradci, jsem se začala trénováním překážek více věnovat a postupně jsem se tak začala orientovat na závody s těžšími a technickými překážky. V současné době se zaměřuji už jen na závody typu Ninja ( ale občas si nějaké klasické OCR také zaběhnu :D)

TRÉNINK DĚLÁ MISTRA

Od roku 2018 kdy jsem v Challengeru začínala, a nedokázala přeručkovat ani základní kruhy, jsem zde nasbírala opravdu hodně zkušeností a časem se stala i jedním z lektorů tohoto oddílu. Sama jsem v tomto sportu začínala, úplně od základů, z čehož teď můžu hodně čerpat. A předávat své zkušenosti dál.

S dětmi pracuji již od dob mých letních táborů, kam jsem jezdila jako dítě později jako instruktorka, až po mou současnou práci. V současnosti jsem také asistentkou vedoucí hasičského kroužku. Mým hlavním cílem je předávat zkušenosti a vést tréninky zábavnou formou, různých her, challenge a podobně. Učit děti, že trénink překážek není jen o síle, ale také technice a že někdy je mnohem důležitější zapojit hlavu než svaly.

Postupným tréninkem si děti nejen že rozvíjí svou obratnost, koordinaci a celkovou zdatnost, ale získávají i odvahu a sebedůvěru, která je k překonávání překážek nezbytná!


Ve FUBO Gymu vedu

Vzdělání, certifikace, zkušenosti

Aktivní účast na překážkových závodech

  • 1. místo (3k) a 2. místo (12k) na Mistroství Evropy OCR 2019 v Age group
  • 2. místo 3k ELITE a 3. místo 400m MČR OCR 2020
  • 3. místo na Mistroství Evropy OCR 2018 v Team Relay
  • 1. místo Ninja Games (Polsko)
  • 3. místo Ninja series (Polsko)

A další ....

Obchodni podminky