Andrea Urbanová

Ahoj,

jmenuji se Andrea, přátelé mi říkají Andy. Je pro mě důležité cítit se dobře, být fit, mít energii a díky sportu mít také dobrou náladu.

Cvičení je pro mě psychický odpočinek, díky kterému dobíjím baterky pro svoje dvě děti. Pohyb je součást našeho rodinného života. S manželem vedeme přirozeně děti k pohybu a motivaci žít a cítit se dobře. Už jako holka jsem se od 5 let věnovala aerobiku, dále také sportovnímu a fitness aerobiku. 

V 17 letech jsem se stala trenérkou, později pak kondiční instruktorkou. Podstoupila jsem školení v oblasti fitness a cvičení pro děti. Absolvovala jsem také kurz výživového poradenství, abych si rozšířila obzory v oblasti zdravého životního stylu, který je mi velmi blízký. Od roku 2015 působím jako výživová poradkyně a koučka v oblasti stravování a cvičení. Jsem absolventkou Pedagogické fakulty - Učitelství pro 1.stupeň. 

 Po narození našeho prvního syna jsem navštěvovala různé lekce cvičení, kde jsem se inspirovala a utvrdila sama sebe v tom, co mě baví a čemu se chci věnovat - cvičení a zdravý životní styl. Velmi se mi zalíbily tréninky kruhové, funkční, a především crossfitové cvičení. Baví mě skládat tréninky, být inspirací, motivovat lidi k tomu být lepší a překonávat svoje limity.

Ve FUBO Gymu vedu

Vzdělání, certifikace, zkušenosti


  • absolventka pedagogické fakulty - Učitelství pro 1. stupeň

  • 2015 - Osvědčení o rekvalifikaci - Poradce pro výživu
  • 2012 - Certifikovaná instruktorka aerobiku a fitness
  • 2012 - Certifikovaný kurz - Inspirace cvičení s dětmi

Ceník osobních lekcí

1 osoba

600 Kč

2 osoby

400 Kč/osoba

3 osoby

300 Kč/osoba

Vstup do gymu

100 Kč

Garance spokojenosti - pokud nebudeš s vedením tréninku spokojen/a, máš ho zdarma!

Pokud nemáš hlídání svých ratolestí, vezmi je sebou na trénink :)

V cenách není zahrnutý vstup do FUBO Gymu a je nutné jej přikoupit zvlášť!

Kontakt pro rezervaci a objednávky: tel.: 606 519 172, email: andrea.vyzivapohyb@seznam.cz

Fotky z Andrejčiných lekcí

Obchodni podminky