Olga Drozdovová

Ahoj, jmenuji se Olga Drozdovová a miluji sport. Bez pohybu si nedovedu představit život a pohled na svět ze sedla mého horského kola je ten nejkrásnější. Zimu si zase nedokážu představit bez snowboardu a horské turistiky zasněženou přírodou.

Už na základní škole patřil tělocvik k mým nejoblíbenějším předmětům a vydrželo mi to až do dospělosti. Od 16-ti let jsem se věnovala požárnímu sportu. Z počátečních vesnických soutěží jsme se dostaly až na přední příčky Východočeské a Jizerské ligy. Za zmínku patří i stupně vítězů na několika soutěžích Extraligy v požárním sportu. Cíl byl jasný - překonat sama sebe a pomoci dosáhnout co nejlepších výsledků pro celý tým. Tréninky na hřišti jsem doplňovala tréninky ve fitness centrech. Později jsem přešla na cvičení s vlastní vahou, na komplexnější tréninky, kde je na prvním místě funkčnost celého těla. Toto cvičení mě tak dostalo, že jsem na jaře roku 2015 začala vést kruhové tréninky ve FitFitnes v Týništi nad Orlicí.

Sport mě doprovázel i celé těhotenství a díky němu jsem dostala po porodu zase velmi rychle do formy. Každodenní pohyb a cvičení se synem mě přivedl na myšlenku, že bych se o tu lásku ke sportu chtěla podílet i s jiným a tak jsem na podzim 2019 absolvovala kurz Fitness instruktora. V novém roce mě čekají další kurzy spojené s pohybem a lektorstvím, tak se máte rozhodně na co těšit a já se budu těšit na to, že si spolu dáme pořádně do těla.

Ve FUBO gymu vedu


Motto

"Nemůžeš? Přidej!" - E. Zátopek


2 důvody, proč cvičit s Olgou

Láska ke sportu

Už od základní školy. "Bez pohybu si nedovedu představit život "

Osobní zkušenosti

Sport mě doprovázel i celé těhotenství a díky němu jsem dostala po porodu zase velmi rychle do formy. 

Vzdělání, certifikace, zkušenosti

Vzdělání v oblasti pohybu

  • 2019: kurz Fitness instruktor

Co o Olze říkají její klienti?

Ohodnoť trenérku Olgu!