Olíf Drozdovová

Ahoj, jsem Olíf a miluji sport, bez kterého si nedovedu představit život, ale hlavně jsem máma dvou úžasných kluků, Šimona a Jonáše.

Sport ke mně neodmyslitelně patří a přirozenou cestou vedu ke sportu i mé syny.

Od dětství patřil tělocvik a jakýkoliv sport k mé nejmilejší zálibě. Od 16ti let jsem se věnovala požárnímu sportu. Po mnoha úspěších i neúspěších, jsme se vypracovaly až na přední příčky Východočeské hasičské ligy a Jizerské ligy. Každopádně už zde se formoval můj cíl - překonat sama sebe a dosahovat co nejlepších výsledků.

Postupem času jsem se více a více věnovala cvičení s vlastní vahou a komplexnějšímu zaměření na celé tělo, kde je na prvním místě funkčnost celého těla a umění přirozeného pohybu.

V roce 2015 jsem začala vést kruhové tréninky ve FitFitnes V Týništi nad Orlicí. Poté jsem v roce 2019 absolvovala kurz Fitness instruktora a začala vést hodiny ve FuboGym No.1.

Během obou mých těhotenství byl sport a pohyb mou nedílnou součástí. Díky pravidelnému cvičení se mé tělo přirozeně zpevňovalo tak, aby rostoucí bříško mělo správnou podporu svalů a záda nebolela. Pokud je tedy těhotenství bez komplikací, rozhodně doporučuji ve sportování pokračovat s ohledem na miminko a utužovat si fyzičku. Udržení si fyzické kondice napomůže i při porodu, kdy je potřeba velkého fyzického výkonu. Svalová paměť zafunguje i po narození miminka a tělo se snadněji vrací do původního stavu.

Neustálý vývoj a sledování nových trendů ve světě trénování je důležité pro každého trenéra, a ani já nejsem výjimkou. Snažím se, aby mé lekce byly zábavné, občas hravé, pokaždé něčím jiné a přístupné pro všechny.

Těším se na každého nového klienta a věřím, že stávajícím klientům budu mít stále co nabídnout, díky dalším kurzům ze světa pohybu.

Ve FUBO gymu vedu


Motto

"Nemůžeš? Přidej!" - E. Zátopek


Co říkají o Olče její klienti?

Olču bych doporučila každému. Je profesionální, každou lekci má perfektně připravenou. Ale je s ní i legrace. Nikdy bych nevěřila, že se do fitka budu těšit na další hodinu! S Olčou to tak ale je!

Motivující přístup, trénink sestavený dle potřeby, náročnost trénink, příjemná atmosféra, komunikace

"Díky za dnešní trénink. Chtěl jsem ti napsat, že mě tréninky s Tebou neskutečně baví a posouvají limity. Naprostá pecka a díky moc!"

Vše je hlavně zásluha mé skvělé trenérky Olíf Drozdovová z FUBO GYM No. 1 . Vydrží i mé neustálé "kecy" kolem všeho, má božskou trpělivost!!! Pokud chcete vyzkoušet něco začít "dělat", mohu jen doporučit!!

2 důvody, proč cvičit s Olíf

Láska ke sportu

"Bez pohybu si nedovedu představit život "

Osobní zkušenosti

"Sport mě doprovázel i celé těhotenství a díky němu jsem se dostala po porodu zase velmi rychle do formy"

Individuální přístup

Ke každému klientovi přistupuje podle jeho potřeb, přání a fyzických možností

Vzdělání, certifikace, zkušenosti

Vzdělání v oblasti pohybu

  • 2019: kurz Fitness instruktor
  • 2020: Těhotné a po porodu - 3D Fitness Academy
  • 2022: Vývojová kineziologie
  • 2022: Kettlebells - 3D Fitness Academy

Ceník osobních lekcí

1 osoba

600 Kč

2 osoby

450 Kč/osoba

3 osoby

400 Kč/osoba

Vstup do gymu

100 Kč

Garance spokojenosti - pokud nebudeš s vedením tréninku spokojen/a, máš ho zdarma!

Pokud nemáš hlídání svých ratolestí, vezmi je sebou na trénink :)

V cenách není zahrnutý vstup do FUBO Gymu a je nutné jej přikoupit zvlášť!

Kontakt pro rezervaci a objednávky: tel.: 774 601 989, email: olga.drozdovova@seznam.cz

Fotky z Olčiných lekcí

Olčina fotogalerie

Ohodnoť trenérku Olíf!

Obchodni podminky