Aktuality
 

COVID nám překazil původní, dubnový termín Dámské jízdy vol. 3. Ale to nevadí, protože my to nevzdáme! Situace je příznivá a proto máme NOVÝ TERMÍN!

Konečně si zase společně zacvičíme! Má to ovšem své podmínky.

Jak již nejspíš víte, tvoříme pro vás video tréninky pro inspiraci k domácímu cvičení. Tyto tréninky nejsou záměrně náročné na vybavení, aby si doma mohl zacvičit opravdu každý. Nicméně mít po ruce několik pomůcek rozhodně přijde vhod a trénink může mnohem více přiblížit tréninku s vybavením v Gymu.

Z důvodu věříme že opodstatněných opatření proti šíření korona viru jsme i my museli dočasně zavřít gym. Ale to rozhodně není konec světa ani pro nás ani pro vás! Protože vidíme, jak oddaně v gymu makáte a snažíme se, rozhodně nechceme, aby vaše snaha během tohoto období přišla vniveč. A tak jsme pro vás připravili jednoduchý trénink na doma....

Už dávno to není jenom o společných trénincích v našem hradeckém gymu. Jsme rádi, že v posilce vzniká komunita, která spolu tráví čas i mimo kruháče :)

Rád/a bys chodil/a na skupinové cvičení v Hradci Králové, ale nevyhovují ti odpolední hodiny? Tak co kdyby sis přišel/přišla dát do těla ráno před prací? :) Bojíš se, že po ranním kruháči budeš unavený/á a že nebudeš schopný/á normálně fungovat? Přečti si 5 důvodů, které tě přesvědčí o opaku.