Aktuality
 

FUBO Kemp je čas, který věnujeme tréninku, pohybu a odpočinku od každodenní rutiny. V pořadí již druhý kemp, který se opět odehrál v Orlických horách, je právě za námi a my jsme z jeho průběhu nadšeni. Pojďme se ohlédnout za tím, jak jsme si jej i přes nepřízeň počasí užili!

Víkend na přelomu srpna a září a poslední horké dny. Gladiator Race se rozloučil s létem ve stylu. Děti i dospělí překonávali překážky mezi mohutnými zdmi josefovské pevnosti, probíhali katakombami v noci i ve dne. A my i s FUBO Teamem jsme samozřejmě nechyběli!

Začátek školního roku se sice týká hlavně školáků a středoškoláků, ale zároveň je tak nějak ukončením léta a počátkem nového režimu. Máš tak příležitost začít naplno makat! S první lekcí zdarma a tvou zaměstnaneckou kartou to půjde snadno.

Staň se členem týmu, poznej nové lidi a buď součástí komunity. Nezáleží na tom, jestli tě baví běhání nebo zvedání, všechny nás spojuje nadšení do pohybu a funkčního tréninku!

3 Dny!
Tolik zbývá do oficiálního začátku léta. Počasí už ale dávno letní je a to je super :) Na druhou stranu...

První FUBO Kemp je za námi a my máme radost! Na tohle jsme se těšili už začátku, co vznikl nápad jménem FUBO Gym. Společný trénink v přírodě se skupinkou lidí, kteří sdílí obdobný pohled na cvičení a pohyb. A troufám si říct, že nadšení bylo oboustranné! 😊 Pojďme se podívat, jak první Kemp, který byl příhodně nazván Dámská jízda vol. 1, probíhal...