Aktuality
 

Je půlka října a babí léto dosahuje svého vrcholu. Slunce nedává zimě šanci - z modré oblohy dohlíží, aby zůstala ve své noře ještě o trochu déle, a ví moc dobře proč: Holky z FUBO Gymu vyráží na do Orlických hor na Dámskou jízdu vol. 2! Již třetí víkendový FUBO Kemp, který znamená trénink, relax, zábavu a spoustu legrace v...

FUBO Kemp je čas, který věnujeme tréninku, pohybu a odpočinku od každodenní rutiny. V pořadí již druhý kemp, který se opět odehrál v Orlických horách, je právě za námi a my jsme z jeho průběhu nadšeni. Pojďme se ohlédnout za tím, jak jsme si jej i přes nepřízeň počasí užili!

Víkend na přelomu srpna a září a poslední horké dny. Gladiator Race se rozloučil s létem ve stylu. Děti i dospělí překonávali překážky mezi mohutnými zdmi josefovské pevnosti, probíhali katakombami v noci i ve dne. A my i s FUBO Teamem jsme samozřejmě nechyběli!

Začátek školního roku se sice týká hlavně školáků a středoškoláků, ale zároveň je tak nějak ukončením léta a počátkem nového režimu. Máš tak příležitost začít naplno makat! S první lekcí zdarma a tvou zaměstnaneckou kartou to půjde snadno.

Staň se členem týmu, poznej nové lidi a buď součástí komunity. Nezáleží na tom, jestli tě baví běhání nebo zvedání, všechny nás spojuje nadšení do pohybu a funkčního tréninku!