Workshopy a semináře

Vzdělání totiž není nikdy dost! 

FUBO Gym je moderní centrum funkčního tréninku. K tomu patří sledování aktuálních trendů ve zvyšování výkonu, optimalizaci tréninku i ve stravě a její vlivech na zdraví. A tyto informace je potřeba předávat dál!

Přijď se do FUBO Gymu dozvědět něco nového!

UPLYNULÉ

FLOWIN® BASIC

28.9.2019

Ve spolupráci se společností STATERA jsme proběhlo ve FUBO Gymu školení FLOWIN® Basic. Účastníci se dozvěděli důležité informace o HSSP (hlubokém stabilizačním systému páteře), jehož trénink je pro FLOWIN charakteristický, o principu tzv. "friction training" metodě a další. Poté si sami vyzkoušeli jednotlivé cviky a ukázkovou lekci FLOWINu.Workshop s OCR závodníkem Richardem Hynkem

Vicemistr světa ve SPARTAN TRIFECTA nás potěšil svou návštěvou a předal nám spoustu cenných zkušeností

Kdo se o překážkové závodění zajímá, určitě tohle jméno zná. Ríša je skvělý mladý atlet, který za sebou má pěkně dlouhou řadu úspěchů. Do FUBO Gymu za námi přišel 23.2. sdílet své zkušenosti, naordinoval nám běžecký trénink a na závěr i kruháč. Jak to probíhalo i vypadalo si můžeš přečíst zde!


Váš Feedback

"S workshop jsem byl naprosto spojený. Dodalo mi to spoustu novým postřehů, ale především obrovskou motivaci do budoucna. Děkuji Vám za uspořádání workshopu a možnost se s Richardem setkat."

"... Opravdu top, nejenom si o necem povidat, ale pak si to i vyzkouset na vlastni kuzi. Z meho pohledu zvladnutelne i pro uplne zacatecniky a uzitece pro ostrilene cvicence."


TP Rolling - WORKSHOP

23. března 2019 se ve FUBO Gymu konal workshop zaměřený na zlepšení kvality pohybu pomocí automasážních myofasciálních technik, který byl určen nejen pro trenéry, ale všechny zájemce o naučení se efektivního využití masážních pomůcek a zapojení myofasciálního tréninku do svého dne

Obchodni podminky