Eliška Augustinová

Ahoj,

jmenuji se Eliška a jsem lektorka skupinových lekcí a osobní trenérka. Život je pohyb a mým cílem je motivovat ostatní k pohybu. Snažím se, aby má lekce nebyla pouze odškrtnutá povinnost v kalendáři, ale aby Vás pohyb bavil, přinášel Vám radost, úsměv na tváři a hlavně zlepšoval každodenní život tak, abyste se ve svém těle cítili silní, sví, sebevědomí a mohli se na své tělo spolehnout.

Na všech mých trénincích ctím pravidlo 3 složek tréninku:

 síla – stabilita – mobilita. 

Ráda zapojuji do hodin vícekloubové cviky a složitější cviky na koordinaci tak, aby docházelo ke zlepšování nejenom Vaší síly a kondice, ale i koordinace a zlepšení motoriky.

Snažím se, aby byl pro Vás trénink funkční, tzn. ke každému přistupuji individuálně a vytvářím mu trénink na míru jeho povolání, obtížím, denní rutině či jako kompenzace prováděné sportovní aktivity.A jaká je moje pohybová historie?

Kamarádka mě na prvním stupni dovedla na kroužek aerobiku a od té doby mě sport pohltil 😊 Na svoji závodní aerobikovou kariéru vzpomínám moc ráda, protože mi díky ní zůstala nádherná, pevná přátelství, která snad vznikají jedině při sportovní dřině. Věnovala jsem se i sportovnímu a step aerobiku a vysloužila si přezdívku "Příklad", nesnášela jsem to! Ale možná proto jsem v deváté třídě vedla svoji první skupinovku po vlastním tréninku a doteď nechápu, že mě ty ženy poslouchaly!

"Ke každému přistupuji individuálně a vytvářím mu trénink na míru."

Pak přišel čas na vysoké škole (studium Fyziologie živočichů) a mě to více táhlo k běhání a zaběhla jsem si své první půlmaratony. Po skončení školy jsem se při práci opřela více do vzdělávání v oblasti fitness a vedla skupinové lekce typu bodywork, kruhový trénink.

Díky záskokům jsem se dostala k vedení lekcí zdravotního cvičení a po absolvování prvního školení na cvičení pro těhotné a ženy po porodu. I já byla těhotná a přišel čas na rodičovskou dovolenou, kdy jsem se vedení skupinovek mohla věnovat více a byla ve svém živlu 😊

Momentálně mimo udržení a zlepšení všeobecné kondice se specializuji na cvičení pro těhotné a ženy po porodu. Pohyb v těhotenství je nedílnou součástí pro jeho zdravý a komfortní průběh a výrazně usnadňuje a zrychluje rekonvalescenci po porodu. Naopak správně vedený pohyb po porodu ovlivní kvalitu života ženy a umožní snadný návrat ke sportovním aktivitám bez následujících potíží, jako jsou bolesti zad, apod…

V roce 2023 jsem si splnila svůj sen a udělala si kurz instruktora fitness.

Velmi souzním s citátem Alberta Einsteina: ,,Život je jako jízda na kole. Chcete-li si udržet rovnováhu, musíte být stále v pohybu." A proto mě uvidíte cvičit s mými dětmi, venku, doma, na hřišti, na písku 😊

Proč cvičit s Eliškou?

Zkušenosti

Pohyb k Elišce neodmyslitelně patří. Rozvoj a získávání nových informací v oblasti trenérství je pro ní samozřejmostí.

Ke každému přistupuje individuálně

Eliška klientům vytváří trénink na míru jejich povolání, obtížím, denní rutině či jako kompenzace prováděné sportovní aktivity.

Vzdělání, certifikace, zkušenosti

 • 2015 Instruktor aerobiku (ITS akreditace MŠMT)

 • 2017 Cvičení s fitness pomůckami (IQ Pohyb Akademie) 

 • 2017 Funkční core (Face Czech Academy) 

 • 2017 Bosu® core (Face Czech Academy) 

 • 2018 Intervalový a kruhový trénink (IQ Pohyb Akademie) 

 • 2018 Workshop day – pletenec dolní končetiny (IQ Pohyb Akademie) 

 • 2018 Těhotné a po porodu (IQ Pohyb Akademie) 

 • 2019 Pánevní dno (IQ Pohyb Akademie) 

 • 2019 Velké a malé míče (IQ Pohyb Akademie) 

 • 2020 Jak cvičit s těhotnými a po porodu (FISAF.cz) 

 • 2023 Cvičení v těhotenství a porodu (3D Fitness Academy) 

 • 2023 Instruktor Fitness (3D Fitness Academy, akreditace MŠMT) 

 • + spousta workshopů na kongresech a inspiration days. 

Ceník osobních lekcí

1 hodinová lekce

500 Kč

Vstup do gymu

100 Kč

Kontakt pro rezervaci a objednávky: email: info@fubogym.cz

Reference

"Elišku znám ze skupinových lekcí i individuálních tréninků. její hodiny jsou pokaždé jiné a pestré, vždy mají hlavu a patu, vysvětlí smysl každého cvičení a dohlédne na správné provedení, a to i na skupinovkách. Navíc je to zábava. Hodina s ní je užitečně strávený čas".

Marek Hofman

Eliška je moc příjemná slečna, která si neustále drží úsměv na tváři. Dané tréninky mi přizpůsobuje na míru mé kondici a problémům se zády. Jsem velice spokojená a mohu doporučit právě i těm klientům, kteří váhají s osobním přístupem trenéra, či se jen stydí začít cvičit. To byl přesně můj případ😊A nyní se těším, dám si do těla a hlavně mám chuť přijít za Eliškou znovu-cvičit společně🙏🌼

Lucie J.

Fotogalerie

Ohodnoť trenérku Elišku

Obchodni podminky