Online běžecké plány

Nevíš jak začít?
Chceš lepší výsledky?
Chceš pomoci s výběrem správného vybavení?

Běháš, ale chceš se zlepšit?

Tak pro tebe máme řešení. Online běžecké plány od Michala. Trenér se zkušenostmi, spokojenými klienty a s hromadou naběhaných kilometrů. Kdo líp Ti může poradit, než ten, kdo sám běhá, věnuje se běhu a posouvá své vlastní hranice? 

Co můžeš čekat?

  • vstupní dotazník
  • pomoc s výběrem vybavení (boty, hůlky, běžecké batohy,...)
  • základní tipy na jídlo a suplementaci
  • online podpora
  • úprava plánu v případě nemoci nebo zranění

Výhody?

  • individuální přístup a pravidelná konzultace
  • plán vytvořen přímo pro tebe

"Mým hlavním cílem je naučit klienty mít běh rád. Protože když k němu budou mít pozitivní vztah, tak budou KONZISTENTNÍ. A konzistence je klíčem k úspěchu. Je jedno, zda klient chce uběhnout 5 km v kuse nebo 10 km za 35 minut. Každý má své vlastní cíle, kterých chce dosáhnout a já jsem tu od toho, abych mu tu cestu usnadnil."

Tak neváhej a pojď se pohnout ve svých dovednostech dál. Překonávej své vlastní hranice, my ti s tím pomůžeme.

Trenér pro běžecké tréninky

Ceník

Plán na 4 týdny

2000 Kč

Reference

S Michalem spolupracuju přes rok a půl, připravil mě na mé první dva ultramaratony a připravuje na další. upřímně si nemůžu přát lepšího trenéra. píše mi plány 100% šité na míru vzhledem k mé, časově náročné, práci. Radí s jídlem, s taktikou, jezdí jako support na závody, je tu pro své svěřence naprosto kdykoliv, především rozumí tomu, co dělá a jeho vedení vážně funguje. Sportem žije srdcem. znám ho i lidsky a je to skvělej kamarád. a ano, musím to odběhat všecko sám, ale bez něj bych nikdy neběhal to, co běhám.

Marek Bába

S Michalem spolupracuji už něco málo přes půl roku a jsem moc spokojená. Vysněnou metou přípravy je závod B7. Pracujeme na vystavění obecné vytrvalosti, běhu v kopcích, ale taky celkově na zvýšení fyzické kondice. A je to jízda ... Usměvavý nenápadný "kluk" je trenér s velkým T. Jde totiž o to, jak se trenér dokáže nastavit na svěřence, odhadnout ho a konzistentně ho posouvat dopředu. Tréninky, co jsem pod Michalovo vedením absolvovala nejsou mnohdy lehký, ale jsou tak parádně "na hraně", že máš radost a těšíš se na další . Konzultace a rozbory probíhají v podstatě 24/7, prostě tě nenechá v nejistotě. Pokud chceš makat, Michal ti dá prostor a vyladí tě na krátkej i dlouhej závod. Michale díííík! 

Světlana Macháčková

Tréninky jsou sestavené na míru běžce tak aby posouvali výkon neustále kupředu a nedošlo ke zdravotním problémům. Mě osobě vyhovuje že se dá dohodnout režim podle pracovní doby. Nějaký měsíc už s Michalem spolupracuji a posun je obrovský zlepšení času na 10 km o 19 min. ( 1,06:31 na 47:28 ) a to ve 47 letech. Super zpětná vazba a celkový přístup. 

Lukáš Dlesk

Běžecké tréninky od Michala jsou takové, jaké si je uděláte. Stačí si říct na co chce člověk trénovat, specifikovat jak často a kde se dá trénovat a Michal vše přizpůsobí. Tréninky se mění, takže celý plán není nudný a neustále stejný. Ač se některé tréninky zdají být velmi náročné , Michal dbá na to, aby nedošlo k přetížení a zranění. Takže ať už je cíl jakýkoliv, Michal vždy najde cestu.

Sára Hebrová

U Michala jsem začala trénovat jako běžecký začátečník s poměrně odvážným cílem- za 8 měsíců uběhnout 100km v horách. Nejen, že se to povedlo, ale hlavně bez většího zranění a ve skvělém čase. Jeho tréninky jsou pestré a systematické v závislosti na krátkodobém či dlouhodobém cíli. Zároveň kdykoliv je potřeba, okamžitě trénink upraví v reakci na náš feedback, nemoc, práci. Po téměř roce relativně poctivého dodržování Míšova plánu jsme se dostali na dříve naprosto nepředstavitelných více než 300 km měsíčně a posun v časech je enormní. Jak se říká-s jídlem roste chuť a člověk tak vymýšlí různé další závody a výzvy, které ale nejsou vždy dobrým nápadem pro tělo. Michal díky svým zkušenostem dokáže nejen nabudit a podpořit, ale také ve správný moment ukotvit a právě tyto nesmyslné nápady potlačit, aby se nešlo zranění naproti. Díky své přímosti budí přirozený respekt. Chce-li se člověk posunout za jakýmkoliv cílem a je ochotný na sobě začít konzistentně makat a vystoupit ze své komfortní zóny, pak je Michal skvělou volbou.

Pája Červinková

Jana Podzimková - Před třinácti měsíci jsem začala běhat podle Michalových online tréninků. A moc mě to baví a zlepšuje (myslím). Michal je píše velmi dobře a přesně pro mě. Je skvělé, ža každý běh je jiný, prostě zábava i výzva. Michal je se mnou stále online v kontaktu, zajímá se, jak to jde, povzbudí a poradí. Pomohl mi i s výběrem zatím nejlepších běžeckých bot. Michal je skvělý trenér.

Jana Podzimková

Fotogalerie

Objednávkový formulář

Ozvi se nám prostřednictvím tohoto dotazníku!

Obchodni podminky