Výživové poradenství

Nedaří se vám zhubnout či nabrat svalovou hmotu?

Sestavíme vám jídelníček na míru a pomůžeme vám dosáhnout vašich cílů.

Jak jídelníček funguje?

Stravovací plán je sestaven na základě vypracované anamnézy s každým klientem.

Bude Vám zaslán dotazník (formulář) do mailu a poté co ho zašlete vyplněný (s osobními údaji), bude plán vyhotoven do 10ti pracovních dní.

S dodržováním plánu se bude začínat od pondělí pro větší přehlednost výsledků. Spolupráce bude pokračovat na základě vybraného balíčku. Po vypršení spolupráce daného balíčku je možné spolupráci dle přání klienta prodloužit.

 1190 Kč

- doba trvání 4 týdny

- kontrola měření a vážení NE

- online podpora NE

- doporučení doplňků NE

- doporučení pohybové aktivity NE

1599 Kč

- doba trvání 4 týdny

- kontrola měření a vážení ANO

- online podpora ANO

- doporučení doplňků NE

- doporučení pohybové aktivity NE

2349 Kč

- doba trvání 8 týdnů

- kontrola měření a vážení ANO

- online podpora ANO

- doporučení doplňků NE

- doporučení pohybové aktivity NE

3199 Kč

- doba trvání 12 týdnů

- kontrola měření a vážení ANO

- online podpora ANO

- doporučení doplňků ANO

- doporučení pohybové aktivity ANO

Kdo Vám jídelníčky sestavuje?

Ahoj,

mé jméno je Štěpán Polák. Je mi 25 let. Jsem výživový poradce a osobní trenér.

V roce 2021 jsem dokončil bakalářské studium na Masarykově Univerzitě v Brně na sportovní fakultě, kde jsem vystudoval obor Regenerace a výživa ve sportu. Sportu se věnuji už od odmalička, pohyb je pro mě nepostradatelnou součástí života.

Trénování a poradenství ve výživě se věnuji několik let. Je pro mě velmi důležitý individuální přístup ke každému klientovi, kdy se snažíme dosáhnout předem daného cíle a zároveň se naučit lepšímu bytí, aby se klient cítil lépe, měl více energie a byl spokojený sám se sebou.

Z hlediska výživy se zaměřuji na redukci tělesné hmotnosti či nabírání svalové hmoty, dále Vám pomohu se sestavením stravovacího plánu.

Z hlediska trénování se zaměřuji na nabírání síly, zvýšení rychlosti a výbušnosti, ale také vytrvalosti. 

Co o Štěpánovi říkají jeho klienti?

"Všechno je super, cítím se dobře a mám více energie :-) Vidím na sobě pokroky, díky!"


"Chtěla bych moc poděkovat za jídelníček, díky němu mám za 14 dní krásných 3,5 kg a necítím se vůbec hladová! Dříve jsem měla pocit těžkého břich, ale od doby kdy jsem začala se Štěpánovým jídelníčkem, tento pocit zmizel a já se cítím skvěle. Na jídelníčku se mi líbí jeho pestrost, díky čemuž je opravdu z čeho vybírat, jídla jsou velmi chutná!"

"Štěpáne, hrozně moc děkuju! Mám 10kg dole! Děkuju za podporu a za vše! Bez tebe bych to nezvládla, takže jedeme dááál .. :-)"

"Konečně jsem si našla tu rovnováhu, jídelníček už tak striktně nedržím, ale naučila jsem se ten systém a vím jak si to mám pohlídat, abych jedla vyváženě, což byl hlavní cíl. Cítím se konečně dobře a hlavně si všímá okolí, což je nejvíc! Díky moc :-)"

"Jídelníček je super! Na výběr je jídel dost, jak sladkých, tak slaných. Přestože mě počet jídel a velikost porcí na začátku trochu zaskočily, ani před úpravou ani po ní jsem se nepřejídal a na druhou stranu jsem neměl ani hlad. Celou dobu jsem měl dost energie a necítil jsem se unavený. Váha šla dolů podle představ, 8kg za 3,5 měsíce je myslím fajn výsledek. Jsem moc spokojený s tvým pohodovým a vždy pozitivním přístupem k věci. Člověka to dokáže v průběhu dobře motivovat."

Chcete se nás na něco zeptat?

Obchodni podminky