Výživové poradenství

Nedaří se vám zhubnout či nabrat svalovou hmotu?

Sestavíme vám jídelníček na míru a pomůžeme vám dosáhnout vašich cílů.

Jak jídelníček funguje?

Individuální stravovací plán, který dává smysl a výsledky. Naučíte se základy správného stravování. Jídelníček je poskládaný z běžně dostupných potravin. V jídelníčku jsou zastoupeny všechny makroživiny (bílkoviny, sacharidy a tuky). Neobsahuje žádné koktejly/náhražky stravy/pilulky aj.

Benefity stravovacího plánu:

  • dosáhnete svého cíle
  • naučíte se správnému skládání jídelníčku do svého života
  • žádné hladovění
  • skončí večerní přejídání
  • více energie a sebevědomí
  • přestanete mít chutě na sladké/slané

 

BASIC
 1500 Kč

- doba trvání 1 měsíc

- Ebook

- jednorázový jídelníček3500 Kč

- doba trvání 2 měsíce

- Ebook

- vstupní formulář

- hodinový call (vysvětlení, upřesnění, atd.)

- online podpora přes WhatsApp

- půlhodinový call
HIGH
5000 Kč

- doba trvání 3 měsíce

- 2x Ebook

- osobní konzultace, vstupní měření (2 - 2,5 h)

- 4x osobní setkání

- jídelníček do 24 hodin na mailu

- každý měsíc přeměření

- v průběhu upravení jídelníčku dle potřeby

- online podpora přes WhatssApp


Kdo Vám jídelníčky sestavuje?

Ahoj, jmenuji se Anička.

Jsem výživová poradkyně a tvořím stravovací plány na míru. Prioritou pro mě je, aby se klient cítil komfortně a stravovací plán byl vypracovaný tak, aby klient jídelníček dodržoval rád, začal mít rád své tělo a dokázal se naučit správné stravování do života. Upřednostňuji spolupráci ve formě osobního setkávání, avšak je možnost využítí BASIC a MEDIUM balíčku, které jsem si pro Vás také připravila.

Mým cílem je učit klienty jíst intuitivně a předávat jim informace, které jsem se učila celý život.
Díky tomuto stravování "do života" si svou váhu udržuji a nezakazuji si to, na co mám chuť.
Jsme přeci jen lidé a chceme jít bez výčitek na oslavu nebo jet na dovolenou, aniž bychom si nedopřáli to, na co máme chuť. Vždy záleží na množství, ale právě díky správně poskládanému jídelníčku nebudete mít potřebu sníst večer vše, co uvidíte.
A co je nejdůležitější, Váš vztah k vašemu tělu a postoj k jídlu se úplně změní.


Ráda bych tu napsala svůj příběh, jak jsem se dostala k udržitelnému stravovaní, bez stresování, zakazování určitých potravin nebo počítání kalorií.

Jako malá holka jsem byla obézním dítětem. Ve 12 letech se moje váha vyšplhala na 70kg. V té době jsem neměla ráda jakýkoliv pohyb. Jediné, co jsem měla ráda bylo kalorické jídlo. V průběhu puberty jsem byla pro ostatní velkým posměškem kvůli obezitě. Velice mě to trápilo. Neměla jsem ráda své tělo a vadilo mi i to, že si nemohu obléct to, co se mi líbí.

V 17 letech jsem si řekla:"Dost!". Takhle už vypadat nechci. Chci se mít ráda a rozhodla se tak pro razantní změnu. Začala jsem také cvičit a postupem času jsem si tento životní styl zamilovala. Za nějaký čas jsem začala vidět výsledky a najednou se vše kolem mě začalo měnit. Lidé mě chválili jak mi to sluší, zvýšilo se mi sebevědomí a já se začala mít více ráda. Za nějaký čas jsem oblékla velikost XS a byla velice spokojená.

Čas šel dál a mě čekala maturita a autoškola, pro mě vcelku stresující období. Kvůli stresu se mi váha začala pomalu, ale jistě navyšovat. Začala jsem totiž trpět záchvatovitým stravováním a já netušila, co s tím. Záchvatovité přejídání začalo kvůli mé první redukci. Byl to totiž velice striktní režim a příjem kalorií byl velice nízký. Toto není dlouhodobě udržitelné pro nikoho z Vás a jednoho dne Vám tělo řekne, že už toho bylo moc a začne projevovat známky zvýšených chutí k jídlu nebo přejídání. Nezapomeňte na to, že Vaše tělo je opravdu chytré a vše si z vaší stravovací minulosti pamatuje. Pokud mu budete ubližovat dlouhodobě nízkým příjmem, nastane čas, kdy Vám to tělo vrátí. Proto je dobré nechat si poradit od člověka, který stravě rozumí. Nebudete zbytečně dělat chyby, ztrácet čas a dostaví se tak udržitelné výsledky.

Obrovský zlom v mém životě nastal roku 2019, kdy jsem onemocněla a musela jsem začít brát léky, které mi způsobovaly extrémní chutě k jídlu a já do půl roku přibrala necelých 30kg. V té době jsem pracovala jako trenérka v dámském fitness a opět se dostavili pocity méněcennosti.
"Ty jsi jako trenérka jo? Však se na sebe podívej, jak vypadáš!"
Víte, každý se může v životě nacházet v takovém bodě, kdy si říká:"Co teď? Co mám dělat?"
Musíte si začít zase věřit a vědět, že jednoho dne bude dobře. A pokud na sobě budete makat, ten den jednoho dne přijde. Díky všem fázím v životě, které jsem si prožila jsem se naučila to, co teď předávám svým klientům. Klienti ode mě dostanou vše na zlatém podnose, avšak záleží jen na nich, jak sami ke změně přistoupí.

Tím vším chci říct, že jsem si prošla v životě různými fázemi stravovaní a extrémy.
Proto se dokáži vcítit do role klientů, kteří trpí obezitou, nemají rádi své tělo nebo dokonce trpí jakýmikoliv potížemi s přijímáním potravy.
Nejenže byl celý můj život zkouškou, kdy jsem se musela poprat s určitými obdobími ale také jsem, během své 5 leté praxe, navázala spolupráci s více jak 200 klienty.

Ke každému klientovi přistupuji individuálně. Každý klient je jiný a to je to, co na tom miluji. Pestrost a rozmanitost.

Těším se na každého z Vás!

Anička

Co o Anně říkají její klienti?

"Aničko, chci ti poděkovat za všechno. Dneska jsem se postavila před zrcadlo a prostě jsem se začala mít ráda. Najednou jsem viděla že nemám žádné bříško ani večer, najednou mám mezeru mezi stehny, najednou mám ženský ruce, najednou mi je všechno oblečení, které jsem měla na kupičce "až zhubnu".  Uvědomila jsem si, jak se mi změnil život."

"Jsi nejlepší :) včera jsem byla hodně překvapená, že už mám kilo dole. jsem z toho moc šťastná. Cítím se mnohem lépe a mám spoustu energie. Jsem ráda, že kdykoliv ti napíšu nebo za tebou přijdu - směješ se a raduješ se semnou, že to jde. Nejlepší rozhodnutí mého života."

"Velice děkuji Aničce za pomoc s úpravou jídelníčku. V posledním roce jsem zjistila, že mnou ověřené metody již nefungují a tak jsem požádala Aničku o pomoc s tím, že ale nechci držet klasickou dietu (bála jsem se, že nebudu schopna ji držet a vydržet). Anička se toho nezalekla, stačilo pár drobných úprav jídelníčku (jím v podstatě to samé, co doposud, jen dodržuji nějaká pravidla) a za 5 měsíců jsem shodila téměř 5kg tuku. Takže nadšení! Nic drastického a přesto jsou výsledky viditelné a bez ztráty energie. Za sebe určitě doporučuji, důležitý je individuální přístup a ten u ní najdete."

Chcete se nás na něco zeptat?

Obchodni podminky