Žaneta Čermáková

Trénování je pro mě srdeční záležitostí a snažím se svým klientům předávat své zkušenosti tak, aby je to bavilo a posouvali své hranice co nejefektivnějším způsobem.

Sama se aktivně věnuji především vysokohorské turistice a vytrvalostním závodům, kde musím dost často vystoupit z komfortní zóny. Mám za sebou několik 24hodinových maratonů na in-linech, Beskydskou sedmičku, Horskou výzvu a loni jsem si vyjela do Himalájí.

Trenér by měl předávat nejen své znalosti, ale i trochu té radosti, motivace a pochvaly. Ne nadarmo se říká "ve zdravém těle, zdravý duch." Já bych možná dodala "ve zdravém těle, šťastný duch!" 😊

Ahoj, 

jmenuji se Žaneta a skupinové lekce i osobní tréninky vedu již několik let.

"Život je pohyb." Tento citát od Aristotela je můj nejoblíbenější a dost vystihuje mou osobnost. Pohybem a sportem doslova žiji každý den. Už jako dorostenka jsem hrála házenou, fotbal a závodně plavala.

V roce 2013 jsem si udělala H.E.A.T. certifikát a začala svoji trenérskou cestu. Během dalších let jsem svoje znalosti rozšířila o TRX certifikát, školení pro funkční a kruhový trénink a akreditovaný kurz kondičního a osobního trenéra. Nadále se sama v oblasti fitness a fyzioterapie vzdělávám.

Zaměřuji se na posilovací lekce, kruháče, intervalové tréninky, tabatu, H.E.A.T. program, TRX. Individuálně trénuji klienty na překážkové závody a ultra maratony.

Ve FUBO Gymu vedu

Vzdělání, certifikace, zkušenosti

  • Rekvalifikační vzdělávací program akreditován MŠMT - INSTRUKTOR FITNESS a VÝŽIVOVÝ PORADCE
  • IQ Pohyb akademie - INTERVALOVÝ A KRUHOVÝ TRÉNINK
  • IQ Pohyb akademie - KONGRES FUNKČNÍHO POHYBU
  • BODY PUMP FX® certificate
  • H.P.I Certificate - H.E.A.T. PROGRAMⓇ INSTRUCTOR
  • TRX® FUNKČNÍ TRÉNINK
  • Certifikace Spinning® Instruktor

Co říkají o Žandě její klienti?

"Na Žandu jsem začala chodit cvičit jako úplný začátečník. Její lekce mne již od začátku moc bavily a cvičím s ní pravidelně již pátým rokem. Přestože chodím na stejné hodiny, jsou pokaždé jiné. Člověk si dá pořádně do těla a pod jejím vedením ví, že každý cvik dělá správně. Líbí se mi Žandi zápal do cvičení, energie, důslednost a její veselý, pozitivní přístup. Chodím cvičit na její lekce s vědomím, že investuju do svého zdraví a kondice na tom správném místě."

Veronika, 47 let

"Trénink s Žanetou, dřina a dřina, ale efektivní. Dynamický, výbušný a hodně silový s proložením kardia. Prostě maximální spokojenost."

Martin

"Na Žanetiny lekce chodím už víc než 4 roky a musím říct, že mi trvalo, než jsem sebrala odvahu a šla na její první. Pověst jí předchází: "Žanet terminátor"....postrach fitka. 😃 a Nebudu lhát, že začátky byly krušné, ale díky jejím profesionálním tréninkům, osobnímu přístupu a promyšlené koncepci se začnete posouvat a lámat svoje limity! Tahle trenérka vás prostě dostane na vrchol a hodně často jí budete nenávidět, ale stojí to za to!!! A já už bych neměnila"

                                                                                                                      Kateřina, 39 let

"Je to nejen skvělá trenérka s komplexním a profesionálním přístupem, ale je to především úžasný člověk. Její tréninky jsou kombinací perfektně technicky vysvětlených a názorně ukázaných prvků, neskutečné energie a lidského přístupu. Stejně tak ale umí být díky své fyzické a psychické kondici neúprosná trenérka s velkými nároky. Proto s ní můžu trénovat už tak dlouho a stále posouvat svoje limity. "

Petra, 35 let

"Žanďa má obrovskou vášeň pro sport, je inspirující a dokáže člověka namotivovat k maximálním výkonům. Její přístup je přátelský, ale zároveň velmi profesionální. Dbá na pořádnou rozcvičku i protažení a každá lekce je jiná, vždy zábavná. Ať je to skupinovka nebo individuál, je to prostě radost a s každým tréninkem se cítím lépe a lépe."

Michaela, 31 let

Fotogalerie

Ohodnoť trenérku Žandu

Obchodni podminky