Firemní balíčky

Naším hlavním cílem je, aby se každý, kdo po tréninku vyjde ven dveřmi našeho gymu, cítil lépe, než když vešel.

Pohyb je klíčovým pilířem spokojenosti a zdraví. Je perfektním prostředníkem k uvolnění stresu a nabití pozitivní energie. U nás v gymu cvičíme, abychom se cítili lépe fyzicky, a aby si odpočinula mysl. A odpočatá mysl je klíč k produktivitě.

Proto nabízíme balíčky pro týmy a zaměstnance. V rámci nich otevřeme FUBO Gym jen pro vás, a to včetně lekcí vedených našimi trenéry. a dalších činností pro podpoření zdraví, dobytí energie a uvolnění stresu. Vytváření vztahů je dílem společné činnosti, vzájemné podpory a motivace. 

  • Privátní otevírací doba přímo pro vás
  • Výběr lekcí a služeb dle Vašeho přání
  • možnost občerstvení, masáží
  • Kurzy, individuální tréninky, skupinové lekce


V případě zájmu nám zašlete nezávaznou objednávku prostřednictvím formuláře níže a my vám sestrojíme balíček dle Vašeho přání!

4 důvody, proč s námi cvičit

6 trenérů

Kteří se o vás s úsměvem postarají a poskytnou odborné vedení při tréninku a skupinových lekcích.

10 let praxe

Osobní zkušenosti v rámci jednotlivých disciplín i v práci s klienty nás vedou k používání efektivních metod

Komunita

Sice menší, ale za to útulnější prostředí FUBO Gymu eliminuje anonymitu a vytváří příjemnější prostředí pro váš trénink

Originální vybavení

Nenajdete u nás řády strojů, ale spoustu zajímavého vybavení pro trénink celého těla, které prakticky nemá obdoby!

Co všechno získáte?

Trénink

Osobní či skupinové lekce vedené našimi trenéry, kteří jsou odborníci na celou řadu tradičních i netradičních sportovních disciplín. Intenzivní pohyb přispívá k vylučování hormonů štěstí a budí motivaci i v ostatních lidských činnostech. Jestli zvolíte náročnější workout či techničtější, spíše edukativní lekci, závisí zcela na vaší volbě.

Semináře

Seznámíme vás se zásadami zdravého cvičení a pohovoříme o zdravém životním stylu. Zajímavé semináře týkající se lidského těla a pohybu obohatí vaše znalosti a pomohu nasměrovat životní styl správným směrem vstříc zdraví, produktivitě a radosti ze života.

Fyzioterapie a masáž

Hodně sezení, nesprávné pohybové návyky a nedostatečný pohyb často způsobuje bolesti zad, demotivaci a pokles produktivity. Naši fyzioterapeuti pomohou vám i vašim zaměstnancům diagnostikovat a napravit neduhy tělesné mechaniky. Důkladná masáž potom uvolní zatuhlé svaly i mysl a pomůže pozvednout kvalitu vašeho života.

Občerstvení

Abyste se u nás cítili opravdu dobře a zážitek vašeho týmu byl kompletní, připravíme vám k dispozici dostatek občerstvení. Kdo si bude chtít odpočinout, může zajít k FUBO Baru na kafíčko či shake nebo něco na zub.

Nezávazná objednávka

Popište nám vaše přání a my vám co nejdříve odpovíme!

Obchodni podminky