Open gym

Jednotná cena 99,-/vstup

Můžeš použít permanentku na skupinové lekce (Open gym bude platit za 1 vstup)

FUBO Gym je domovem pro všechny sportovce, kteří mají zájem o rozvoj svého těla. Ačkoliv hlavní náplní gymu je organizace skupinových tréninků, které dokážou náš prostor nejvíce využít, gym je otevřený i pro jednotlivé návštěvy všech, kdo si u nás chtějí zacvičit nebo pravidelně trénovat. 

Nejsme jen další obyčejná posilovna v Hradci Králové. Kvalitní zázemí u nás najdou přívrženci přívrženci překážkových závodů, street workoutu, bodybuildingu, stejně jako powerlifteři a ostatní atleti se zájmem o univerzální tréninkové prostředí

K dispozici ti je široká paleta našeho vybavení, od klasických činek, kettlebellů, přes olympijské osy a klece až po ručkovací žebřík a další pomůcky pro OCR závody. Více níže!

Permanentky do FUBO Gymu je možné zakoupit ve FUBO Gymu No. 1 nebo přes rezervační systém. Jednotlivé vstupy lze zakoupit přímo na místě.

Vstup do open gymu jen dle předchozí domluvy. Jinak ZAVŘENO!

Z důvodu časového vytížení bohužel nejsme schopni mít neustále otevřeno. Nicméně po předchozí domluvě tě v gymu rádi přivítáme! :) Kontaktuj nás:

Recepce (Péťa): +420 605 113 146

Majitel (Michal): +420 606 519 172

Kdy máme otevřeno

Pondělí - Neděle

Dle domluvy

V případě zájmu o vstup v rámci Open Gymu ve skupině 5+ lidí je možné domluvit se na vstupu i o víkendech. Kontakt: info@fubogym.cz, tel. +420 605 113 146.


Rozpis skupinových lekcí. Open Gym je přístupný v časy mimo skupinové lekce!

Ceník

Jednotlivý vstup

99,-

15+

OCR překážek

5+

olympijských os

2

tuny závaží

1

workoutová konstrukce

A spoustu dalšího

Na co se k nám můžeš těšit?

Obchodni podminky