Aktuality FUBO Teamu

Uplynulý víkend (25.-26.7.2020) byl na závody velmi bohatý - závodilo se ve Spartanu v Kroměříži (v sobotu Sprint a v neděli Super) a v neděli Gladiator Race Comeback II v Hradci Králové. Na všech závodech měl FUBO Team bohaté zastoupení.

20. června 2020 si FUBO Team střihl pořádně mokrý a blátivý závod na domácí půdě v rámci Gladiator Race Holice, který se přesunul z důvodu pandemie koronaviru do GR Arény u Stříbrného rybníka.

Je druhá polovina května a dle počasí jaro pomalu začíná předávat štafetu létu. Příroda se ukazuje v celé své parádě a lidé se po dlouhé době ticha vyvolané šířením koronaviru opět začínají naplno scházet a užívat si velkých organizovaných akcí. Členové FUBO Teamu s radostí znovu oblékají týmová trička. Překážkové závody jsou zpět - konečně!

Druhý letošní závod Gladiator Race vytyčili organizátoři v podhůří Orlických hor, v okolí města Lanškroun. GR se sem vrátil uplynulou sobotu, 22, 2,, po úspěšném loňském debutu, ovšem tentokráte místo kratšího RUNu v celé délce závodu Original, tedy 6+ km, 30+ překážek.

První letošní závodní víkend je za námi! Návrat do Josefova byl, po posledních letních závodech v tomto stylovém prostředí, pěkně studený. Winter Gladiator Race dokazuje, že překážkové závody nejsou pro žádné padavky. A FUBO Team se zimy rozhodně nezalekl!

Spartan Race na Lipně jsem měl sám v plánu už od začátku sezóny. Péťu, Andrejku i Honzu jsem do toho krapet navezl, protože se mi na Lipno nechtělo jet samotnému :D Ale vzhledem k mým zdravotním problémům (simulování) jsem nakonec svůj start prodal a myslel jsem, že na Lipno vůbec nepojedu a že je tam vyšlu samotné. To se ale...

Vítej v nové sekci FUBO Team. Najdeš zde veškeré informace o FUBO Teamu. Stránka je rozdělena do několika sekcí:

Obchodni podminky