Josef Siegl

Ahoj,

jmenuji se Pepíno a jsem trenér kruhových tréninků, TRX, tabaty a kondičních tréninků dětí. Moje srdce propadlo sportu, hlavně oblasti OCR závodů, kde jsem přezdíván jako "Závodník s duší záchranáře". 

Vždy tomu, ale tak nebylo. Při váze 138 kg, žádné sportovní aktivitě, jsem před 10ti lety, ve svých 35ti letech, na sobě začal pracovat.

Když jsem poprvé okusil svůj první OCR závod, dnes už legendární 1. ročník Gladiátor Race Holice, byla to pro mne první velká zátěžová zkouška, jelikož jsem závod absolvoval s váhou 110 kg. 

Zkusit něco, co tu teprve vznikalo, mě velmi lákalo. Bylo to velmi náročné. Dost překážek bylo nad mé síly. Uvědomil jsem si, že můj dosavadní tréninkový plán nepostačí. Věděl jsem, že chci na další závod, ale na to jsem se musel mnohem lépe připravit.

Když už jsem celkem slušně běhal, začal jsem chodit na hodiny TRX, kruhových tréninků a tabaty. Věděl jsem, že potřebuji zdokonalit kombinaci síly, rychlosti a výdrže. Postupem času, jsem zjistil, že bych chtěl zkusit být instruktorem a motivovat další lidi a ukázat jim, že věk a číslo na váze je jen číslo a začít se dá kdykoliv. Šel jsem si za svým cílem a získal jsem svůj první certifikát na TRX. Následovaly další certifikáty a trenérské zkoušky.

Jít za svými sny se mi vyplatilo a dostal jsem šanci pracovat ve fitcentru jako trenér TRX, kruhových tréninků, slimboxu a kondičního cvičení pro děti. Ve fitcentru jsem strávil téměř 9 let a nyní bych se chtěl posunout dál. Proto jsem změnil své působiště a přemístil jsem se do FUBO gymu. Zaujal mě koncept gymu a rád bych byl součástí tohoto konceptu. Byla to pro mě další výzva a baví mě je překonávat a posouvat své hranice.  

Své klienty učím pracovat nejenom s tepovkou, kdy musí rychle zklidnit a prodýchat, pro maximální koncentraci, ale také správnou technikou cviků, zlepšení kondice a především v posunutí svých hranic. Do mých lekcí dávám vždy maximum a snažím se ke každému klientovi přistupovat individuálně. 

První krok je vždy velmi těžký, ale věřím, že kdo chce, tak to dokáže. Pohyb je pro člověka velmi důležitý, není to jenom o zdraví, ale také o pocitu štěstí, který nastává, když dosáhneš svého cíle. Ten pocit je nezapomenutelný.

Ve FUBO Gymu vedu

Vzdělání, certifikace, zkušenosti


  • 2016 - TRX - skupinové cvičení - 3D Fitness Academy
  • 2017 - Diagnostika a kompenzace - 3D Fitness Academy
  • 2017 - Cross Circuit - Face Czech Academy
  • 2017 - Funkční core workout - Face Czech Academy
  • 2018 - Rekvalifikace Instruktor Fitness

Co říkají o Pepínovi jeho klienti?

Fotky z Pepínových lekcí

Ohodnoť trenéra Pepu

Obchodni podminky