KDO JSME

Toto je náš příběh


Projekt FUBO vznikl v roce 2013 jako jeden z prvních internetových obchodů se zaměřením na pomůcky pro streetworkout. Začínali jsme pouze s jedním produktem, a to s malými stojánky zvanými stálky na posilování s vlastní vahou těla. Postupně jsme začali vyrábět další produkty včetně gymnastických kruhů, které jsou pro nás tak typické. Ne vše jsme si byli bohužel schopni vyrábět sami, a tak, vzhledem k naší snaze Vám nabízet co nejlepší funkční vybavení, jsme se rozhodli navázat spolupráci s kvalitními firmami, které splňovaly naše požadavky, jako jsou například Triggerpoint, Letsbands, Stronggear či Blackroll. Zlomový pro nás byl konec roku 2016, protože jsme začali pracovat na vlastních posilovacích konstrukcích pro crossfit a silové sporty. Rok 2017 se nesl v duchu rozšiřování produktového portfólia vlastních produktů v podobě venkovních hrazd a streetworkoutových hřišť na zahradu či crossfitových konstrukcí. 

Rok 2018 jsme se rozhodli z velké části věnovat výstavbě workoutových hřišť, protože věříme, že tohle je ta správná cesta, jak pozitivně ovlivnit co největší počet lidí. Realizovali jsme workoutové hřiště pro firmy jako je Skanska Reality a.s., Decathlon či např. obce Dobřenice a Podhorní Újezd.  

Koncept FUBO je však ještě širší: chceme vyzdvihnout pohyb stejně tak jako radost, kterou přináší a přímo pomoci lidem změnit svůj život.

Proto jsme se jsme se rozhodli podniknout další, velmi riskantní krok a přijmout výzvu: Otevíráme první originální FUBO Gym. Vytvoření unikátního, nového prostředí přesně podle našich představ je nejen náš sen, ale také způsob, jak vybudovat komunitu a dostat funkční trénink mezi ještě více lidí. FUBO Gym není klasická posilovna, není crossfitová tělocvična ani korporátní, obrovské fitness, ale útulný, univerzální, moderně vybavený gym v Hradci Králové pro všechny, kdo se rádi hýbou. Malý v rozměrech, velký v ambicích a duchu, který tvoří jeho poslání.  

Pokud chcete znát celý příběh projektu FUBO, od samého počátku, až po tento významný milník na podzim v roce 2018, čtěte zde

Činnosti FUBO

Prodej 
fitness
vybavení a výživy

Výstavba workoutových hřišť

Realizace posiloven

Provoz FUBO Gymu No 1.Naše vize

Naším posláním je vytváření lepšího prostředí a kvalitnějších podmínek pro všechny, kdo se chtějí cítit lépe jak po fyzické, tak psychické stránce. Námi vylepšená verze známé pravdy: "Ve zdravém a funkčním těle zdravý duch" plně vystihuje filozofii i název značky FUBO, který byl inspirován právě velmi důležitým dodatkem "funkční tělo" (anglicky FUnctional BOdy). Věříme, že prostřednictvím fitness vybavení, workoutových hřišť, které nabízíme, a nově také vlastního FUBO Gym No. 1, dáváme příležitost všem, kteří mají zájem podpořit své zdraví a být spokojeni sami se sebou. 

Tým FUBO

Michal Nutil

Majitel a zakladatel FUBO
trenér

Jan Čížek

Redaktor blogu

Petra Mikulková

fitMAMI instruktorka, trenérka, zákaznická podpora

Aleš Lamka

Atlet

Fredy Krígl

Atlet

Markéta Baginská

Atlet

Nikola Klinská

Fyzioterapeutka, trenérka

Filip Hostinský

Trenér

Marie Šubrová

Trenér