KDO JSME

FUBO je odpovědí na každý váš dotaz ohledně fitness a cvičení. Na našem e-shopu najdete vše pro to, abyste dokázali se cvičením začít, ale také u něj vydržet. Cvičíte doma? Pořiďte si u nás vybavení, oblečení na cvičení, nástroje do gymu, nebo třeba suplementy. Chcete okolo sebe mít lidi, kteří vás v motivaci podrží? Přijďte do našeho gymu v Hradci Králové, kde si produkty můžete vyzkoušet - ať už ty pod naší vlastní značkou FUBO, nebo ty od prověřených dodavatelů. Potřebujete poradit, zjistit, jak se která pomůcka používá, nebo se jen pobavit s někým, koho cvičení zajímá? Sledujte nás na sociálních sítích, blogu a odebírejte náš newsletter. Rádi se dělíme o své zkušenosti.

Činnost FUBO

Prodej  fitness
vybavení a výživy

Realizace posiloven 

Výstavba workoutových hřišť

Provoz FUBO Gymů


Toto je náš příběh


Projekt FUBO vznikl v roce 2013 jako jeden z prvních internetových obchodů se zaměřením na pomůcky pro streetworkout. Začínali jsme pouze s jedním produktem, a to s malými stojánky zvanými stálky na posilování s vlastní vahou těla. Postupně jsme začali vyrábět další produkty včetně gymnastických kruhů, které jsou pro nás tak typické. Ne vše jsme si byli bohužel schopni vyrábět sami, a tak, vzhledem k naší snaze Vám nabízet co nejlepší funkční vybavení, jsme se rozhodli navázat spolupráci s kvalitními firmami, které splňovaly naše požadavky, jako jsou například Triggerpoint, Letsbands, Stronggear či Blackroll. Zlomový pro nás byl konec roku 2016, protože jsme začali pracovat na vlastních posilovacích konstrukcích pro crossfit a silové sporty. Rok 2017 se nesl v duchu rozšiřování produktového portfólia vlastních produktů v podobě venkovních hrazd a streetworkoutových hřišť na zahradu či crossfitových konstrukcí. 

Rok 2018 jsme se rozhodli z velké části věnovat výstavbě workoutových hřišť, protože věříme, že tohle je ta správná cesta, jak pozitivně ovlivnit co největší počet lidí. Realizovali jsme workoutové hřiště pro firmy jako je Skanska Reality a.s., Decathlon či např. obce Dobřenice a Podhorní Újezd.  

Koncept FUBO je však ještě širší: chceme vyzdvihnout pohyb stejně tak jako radost, kterou přináší a přímo pomoci lidem změnit svůj život.

Proto jsme se rozhodli podniknout další, velmi riskantní krok a přijmout výzvu: Otevřeli jsme  první originální FUBO Gym. Vytvoření unikátního, nového prostředí přesně podle našich představ byl nejen náš sen, ale také způsob, jak vybudovat komunitu a dostat funkční trénink mezi ještě více lidí. FUBO Gym není klasická posilovna, není crossfitová tělocvična ani korporátní, obrovské fitness, ale útulný, univerzální, moderně vybavený gym v Hradci Králové pro všechny, kdo se rádi hýbou. Malý v rozměrech, velký v ambicích a duchu, který tvoří jeho poslání.  

V roce 2019 pokračujeme naplno v realizaci našeho poslání již na několika úrovních: Ve FUBO Gymu se denně snažíme pozitivně ovlivnit desítky lidí, kteří k nám chodí na tréninky. Pro ty nejaktivnější klienty a kamarády jsme vytvořili komunitu zvanou FUBO Team, která poskytuje jejím členům řadu výhod napříč všemi divizemi FUBO. 

Abychom ale v osobní rovině nezůstali jen za zdmi FUBO Gymu, pořádáme společná setkání u příležitosti překážkových (OCR) závodů, kterým se řada našich klientů věnuje, a organizujeme společné sportovní kempy, na kterých se s pomocí vybavení z FUBO Gymu a eshopu zaměřujeme na komplexní fyzickou přípravu vstříc funkčnímu tělu. Zároveň si ale užíváme společně stráveného času  při aktivitách, které nás všechny spojují.

Pokud chcete znát celý příběh projektu FUBO, od samého počátku, až po tento významný milník na podzim v roce 2018, čtěte zde

Obchodni podminky