Cross trénink


Buduj sílu a kondici pomocí funkčního cvičení.

Cross trénink je ideální kombinací silového a kondičního cvičení. Základním kamenem tréninku je důraz na techniku prováděných cviků. Naučíš se správně cvičit, zlepšíš mobilitu těla a zapracuješ na problémových partiích.

Díky širokému spektru cviků a možnostem vedení tréninku ti pomůže zlepšit tvou kondici, budovat sílu a vytvarovat postavu.

Tréninky probíhají jak formou kruháčů, tak i intervalů na místě nebo na počty opakování.

Pro koho je trénink určen?

Cross ténink je vhodný pro každého, kdo má rád různorodost v trénování a chce se ve svém těle cítit lépe. Pokud jsi rekreační sportovec nebo závodník a hledáš změnu ve svém tréninku, tak přijď! Naučím tě, jak to dělat správně. A rozhodně to bude zábava.

Trénink vede:

Žanda

Jak lekce probíhá?

1. Rozcvička

Začínáme sekvencí cviků OS RESET pro zahřátí těla, aktivaci svalů a mobilizaci kloubů

2. Trénink

Střídáme cvičební stanoviště v určeném intervalu

3. Strečink

Hodinu končíme důkladným strečinkem

Vaše hodnocení cross trénink a přístupu trenéra

Organizace a náplň tréninků 
⭐⭐⭐⭐⭐

Atmosféra při tréninku
⭐⭐⭐⭐⭐

Náročnost tréninků
Celkově3/5 
Silová náročnost: 4/5
Dynamická náročnost: 3/5
Technická náročnost: 2/5 

Individuální péče trenéra během tréninku
⭐⭐⭐⭐

Na trénincích se vám líbí...

"Na Žandu jsem začala chodit cvičit jako úplný začátečník. Její lekce mne již od začátku moc bavily a cvičím s ní pravidelně již pátým rokem. Přestože chodím na stejné hodiny, jsou pokaždé jiné. Člověk si dá pořádně do těla a pod jejím vedením ví, že každý cvik dělá správně. Líbí se mi Žandi zápal do cvičení, energie, důslednost a její veselý, pozitivní přístup. Chodím cvičit na její lekce s vědomím, že investuju do svého zdraví a kondice na tom správném místě."

Veronika, 47 let

"Je to nejen skvělá trenérka s komplexním a profesionálním přístupem, ale je to především úžasný člověk. Její tréninky jsou kombinací perfektně technicky vysvětlených a názorně ukázaných prvků, neskutečné energie a lidského přístupu. Stejně tak ale umí být díky své fyzické a psychické kondici neúprosná trenérka s velkými nároky. Proto s ní můžu trénovat už tak dlouho a stále posouvat svoje limity. "

Petra, 35 let

"Trénink s Žanetou, dřina a dřina, ale efektivní. Dynamický, výbušný a hodně silový s proložením kardia. Prostě maximální spokojenost."

Martin

"Na Žanetiny lekce chodím už víc než 4 roky a musím říct, že mi trvalo, než jsem sebrala odvahu a šla na její první. Pověst jí předchází: "Žanet terminátor"....postrach fitka. 😃 a Nebudu lhát, že začátky byly krušné, ale díky jejím profesionálním tréninkům, osobnímu přístupu a promyšlené koncepci se začnete posouvat a lámat svoje limity! Tahle trenérka vás prostě dostane na vrchol a hodně často jí budete nenávidět, ale stojí to za to!!! A já už bych neměnila"

Kateřina, 39

Ceník a rozvrh

Neděle

17:00-18:00

1. vstup do gymu

ZDARMA

1 trénink

199,-

10 tréninků

Celková cena

140,-/trénink

1400,-

Ceny zahrnují vstup do FUBO Gymu.

Fotky z Cross tréninku

Ohodnoť Cross trénink

Při hodnocení náročnosti znamená 1⭐ nejsnazší, 5⭐ nejtěžší

Obchodni podminky