Ing. Petra Mikulková

Ahoj,

Jmenuji se Petra Mikulková, jsem instruktorka kondičního posilování, FLOATFIT a vedu kurzy fitMAMI.

Neumím si představit život bez sportu, věnuji se mu od malička a to jak rekreačně, tak závodně (florbal, kolo, lyžování, skialpy, běh, překážkové závody). Pohyb a cvičení je mou životní vášní a každodenní potřebou.

V roce 2014 jsem si začala plnit svůj dětský sen a to stát se instruktorkou. S nástupem na mateřskou dovolenou jsem si neuměla představit, že bych se sportem skončila a tak jsem si udělala kurz fitMAMI - cvičení s kočárky. Začala jsem dělat trenérku outdoorových intervalových tréninků pro maminky na mateřské. Mít dítě totiž rozhodně není překážkou k tomu, že musíte se vším přestat...ba naopak, sportovat se dá i tak, že nemáte hlídání :-). A to, že vedete dítě naprosto přirozenou cestou k pohybu, je jen bonus :-).

Postupem času jsem se začala ve sportu více a více vzdělávat. V roce 2015 jsem úspěšně absolvovala akreditovaný kurz na fitness instruktora kondičního posilování, v roce 2017 jsem absolvovala kurz na instruktora Floatfitu. Mám školení na vedení lekcí pro děti, pro těhotné, lekce na in-linech, spoustu sportovních workshopů.

Ve FUBO gymu vedu

Vzdělání, certifikace, zkušenosti

Vzdělání v oblasti pohybu

  • 2019: Foam Rolling: Principles and Practices (kurz pro masážní pomůcky, Triggerpoint)
  • 2017 - instruktor Floatfit
  • 2015 - akreditovaný kurz, fitness instruktor kondičního posilování
  • 2014 - kurz fitMAMI - cvičení s kočárky

Aktivní činnost

Instruktor kondičního posilování

Instruktor FLOATFIT
Instruktor in-line bruslení
Instruktor fitMAMI, fitMAMI Baby, fit4MIMI

Aktivní účast na překážkových závodech
  • 3. místo v kategorii NIGHT Gladiator Race Holice 
  • 2. místo MIX (Michal Nutil) Gladiator Race Holice 2019
  • 2. místo v kategorii Gladiator Race/RUN Pardubice
  • 3. místo NIGHT Gladiator Race Josefov

Co o Petře říkají její klienti?

"Dokonale koncipované cvičení + skvělá trenérka + spousta srandy!" 

Lenka Portychová 


"Péťa je skvělá trenérka, která umí povzbudit i nabudit. Děkuji za cvičení, které mě doopravdy baví!"

Denisa Keilová 

"Doporučuji každé mamince Na mateřské naprosto ideální nabití energie a socializace jak pro maminku, tak pro prcka. A ještě se zamaká na postavičce Už je to přes rok a stále lepší a lepší Celá skupinka maminek v cele s nejlepší trenérkou jsou naprosto famózní."

Veronika Absolonová 

"Cvičení s Péťou je fakt PECKA! Díky díky díky Péťo." 

Zdenka Antalová 

"Nejlepší, co mohlo potkat maminky v Hradci Králové, je osoba, která okolo sebe šíří tolik úžasné sportovní energie, že to musí nakazit každého! Péťa Mikulková! Má nespočet zkušenosti, které umí prodat svým skvělým stylem učení. Dokáže nenuceně namotivovat všechny, kteří se jí dostanou do rukou. I když už si stokrát myslíte, že nemůžete...tak s Péťou to jde, chcete aby to šlo. Dává do cvičení kus sebe a její svěřenkyně ji to vrací skvělou náladou a chtíčem po dalších lekcích a sportovních vychytávkách či novinkách! Víc takových lidí!!!!! Ale Péťa je jen jedna <3"

Martina Luštincová 

"Péťa je neuvěřitelně pozitivní člověk, proudí z ní neskutečná energie, která ve spojení s cvičením je sama o sobě nabíjející. Její hodiny jsou famózní, zaměřené na všechny svaly v těle a pokaždé s obměnou, takže vás to nepřestane nikdy bavit. Navíc vás nenechá vydechnout, takže pro někoho jako já, kdo si chce pokaždé odnést z hodiny maximum, je to super motivující. Neznám v Hradci trenérku, která by mi dala tolik do těla s tak obrovskou mírou nadšení a zaujetím pro věc. Navíc děti ji milujou, včetně mojí Lily. Takže ne Fitmami ale cvičení s Péťou do našeho života prostě patří . Díky Péťo, že tě máme."

Zuzana Gruntová