Eshop

Navštivte také náš internetový obchod www.fubo.cz s komplexní nabídkou fitness vybavení, které je určeno jak pro sportovce, tak pro majitelé fitness center a crossfitových gymů. Nabízíme jak vybavení pro funkční posilování s vlastní vahou těla, tak činky, stroje a vybavení pro crossfit a další silové sporty.  Od roku 2020 rovněž nabízíme široký sortiment výživy a doplňků stravy.

Víte, že veškeré vybavení, které u nás v gymu najdete, jsme si sami vyráběli nebo jej prodáváme na našem eshopu? Máte tak jedinečnou možnost si vše vyzkoušet ještě předtím než si pomůcku pořídíte domů.

Jsme výrobci vlastního vybavení

FUBO Gym No.1: Funkční gym i showroom v jednom

FUBO Gym je demonstrací naší vize. A to nejen svým fungováním, ale i designem a vybavením. Demonstruje naši specializaci: Kompletní realizaci posiloven a fitness center, od návrhu až po detaily.

Jak probíhala realizace FUBO Gymu No.1?

  1. Na počátku byla prázdná místnost, vize a grafické návrhy.
  2. Prvním krokem samotné realizace byla vlastní výroba a montáž konstrukcí, které jsme si navrhli tak, aby splnili naše požadavky na funkční trénink, poskytly dostatek možností a zároveň zachovaly co nejvyšší prostornost ve skromné místnosti 
  3. Celý prostor gymu jsme vystlali gumovou podlahou, která je nejen příjemná, ale i bezpečná pro klienti a šetrná pro vybavení.
  4. Do gymu jsme si vyrobili řadu dřevěných pomůcek na míru a vybavili jsme jej vybavením a pomůckami, které prodáváme na eshopu fubo.cz  

Řešíte podobný projekt? 

Neváhejte se na nás obrátit. 

FUBO Gym není naší jedinou dokončenou realizací. Kombinace vybavení vyrobeného na míru a dodávky fitness pomůcek využil také při stavbě své vlastní posilovny Youtuber Aleš Lamka nebo hokejový tým HC Verva Litvínov.

Kontakt:

email: michal@fubo.cz

telefon: 606 519 172


Ozvěte se nám přímo nebo prostřednictvím poptávkového formuláře:

Obchodni podminky