Vaše hodnocení FUBO Gymu

"Skvělý multifunkční gym, který se hodí pro každého sportovce. Profesionální přístup a skvělé prostředí."
Filip Krudenc

"Parádní fitko,skvělé vybavení, vstřícnost,užitečné rady 💪🏼👏🏼👌😎"

Pavlína Příhodová

"Dokonale koncipované cvičení + skvělá trenérka + spousta srandy!" 

napsala Lenka Portychová o Petře Mikulkové

"Krásný útulný gym, kde si každý přijde na své. Perfektní gumová podlaha, kde si můžete náčiní bez problému odhodit. Skvělé na přípravu GR/crosstrenéninky/funkční cvičení."

Nikol Bochenská

"Gladiátorské tréninky nás fakt baví! Nejen, že nám Michal ukazuje fígle, jak se technicky poprat s překážkami, ale pracujeme i na nabírání svalové gmoty, abychom to zvládli i fyzicky. Z tréninků odcházíme vyčerpaní, zpocení, ale naprosto spokojení a těšíme se na příští závody, jelikož už budeme připraveni!! :D" 

Napsal Olda o Michalovi Krupkovi

"Prostředí je velmi příjemné a gym je zcela plně vybaven pro tréninky s různým zaměřením. Skupinové lekce Fitmami jsou super."

Zuzana Gruntová

"Péťa je skvělá trenérka, která umí povzbudit i nabudit. Děkuji za cvičení, které mě doopravdy baví!" 

napsala Denisa Keilová o Petře Mikulkové

"Příjemné prostředí, parádní vybavení, co víc si přát 👍 Stroje tu nenajdete, ale člověk se tady zabaví na tisíc jiných způsobů a zejména úchop se tady potrápit neuvěřitelně. Posilka splnila přesně to co jsem čekal, dobrá práce :)"

Stanislav Pavlas


"osobní a lidský přístup | spolehlivost | trénink na míru klienta | maximální spokojenost"

napsal Jan Dubský o Filipovi Hostineském

"S Filipom som nadmierou spokojný. Jeho tréning je vyvážený na všetky partie tela. Trénujem s nim rok a nemal som zatiaľ žiadne výhrady. Jednoznačne môžem len odporučiť. Využíva veľa cvikov s Vašou vlastnou váhou, čo mi inklinuje. Pokiaľ hľadáte, mladého, skúseného fit trénera, tak Filip je správna voľba." 

napsal Matůš Sokol o Filipovi Hostinském

"FUBO je designově moc hezky povedený a hlavně skvěle vybavený gym. Nenajdete tu sice žádné stroje, ale zato máte k dispozici nepřeberné množství hrazd, bradel, tyčí, závaží, kettlebellů, odporových gum a dalších funkčních prvků a vybavení. Hrazdy navíc mají skvělý neklouzavý povrch, což potěší všechny milovníky shybů. Vřele doporučuji a sám se těším na časté návštěvy."

Miroslav Jindra

"Krásný útulný gym, kde si každý přijde na své. Perfektní gumová podlaha, kde si můžete náčiní bez problému odhodit. Skvělé na přípravu GR/ crosstrenéninky/funkční cvičení."

Nikol Bochenská

"Doporučuji všem co si chtějí máknout!"

Klára Svobodová

"Vše pro kalisteniku i zvedání včetně netradičních os a trénink úchopu. Co víc si přát, ideální kombinace ✌ Určitě stojí za návštěvu." 

Radim Svoboda

"Doporučuji každé mamince Na mateřské naprosto ideální nabití energie a socializace jak pro maminku, tak pro prcka. A ještě se zamaká na postavičce Už je to přes rok a stále lepší a lepší Celá skupinka maminek v cele s nejlepší trenérkou jsou naprosto famózní." 

Napsala Veronika Absolonová o Petře Mikulkové

"Parádní atmosféra, příjemné prostředí, spousta náčiní a zařízení, ať už potřebujete procvičit cokoli. Lehce si zde dokážete, jak je potřeba ještě víc makat! Opravdu doporučuji pro přípravu na jakékoli OCR závody." 

Roman Hlava

"Michal Nutil me donutil a jsem za to rad! Kruhovy trenink pod vedenim perfektniho kouče byl narocny, ale uz se tesim na dalsi! Velmi pekne prostredi gymu navic navozuje pozitivni atmosferu stejne jako pristup a ochota personalu. Diky!!! "

Radim Faltus

"FUBO je netradiční posilovna. Velmi pěkně udělaná. Moc mě potěšil kampus, kde můžu trénovat na lezení. Celkově tu jsou prvky, se kterými se moc nesetkáte, což má velké plus. Navíc je tu hodně skupinových lekcí, kde si vybere opravdu každý. :-)"

Veronika Urbanová

"Pokud chceš potrenovat na OCR závody tak tady Ti nabídnou skvělou přípravu . Už se těším na další trénink , za mě palec hore 💪"

Petra Hindráková


Přidej se k nám!

Ohodnoť tvou návštěvu