Co vše u nás můžeš dělat?

Vyber si z řady skupinových tréninků a lekcí se zaměřením, které vám nejvíce sedí. Od tréninků pro děti po hardcore kruháče.  Tréninky ve skupině baví i motivují!

Pokud máš specifické požadavky, vytyčené osobní cíle a chcete se vydat nejefektivnější cestou, vedené lekce jsou jasná volba. Vyber si svého trenéra a začněte hned! 

Chceš si jít zamakat sám? I tuhle možnost ti nabízíme. A navíc 1. vstup máš ZDARMA. K dispozici ti je široká paleta běžných i speciálních a originálních pomůcek.


Sport je zábava, sport je život. Pojeď s námi na prodloužený víkend, získej nové přátelé, zkušenosti a načerpejte nekonečnou dávku motivace.

Nedaří se vám zhubnout či nabrat svalovou hmotu? Sestavíme vám jídelníček na míru a pomůžeme vám dosáhnout vašich cílů.

Znalosti, dovednosti, zkušenosti, přehled. Chceš se dozvědět více o fungování těla, stravě, tréninkových postupech a zdraví? FUBO Gym je nejen místo tréninku, ale i vzdělávání se.


Jsi trenér a hledáš prostor ke svému působení? Poskytneme ti mnohem víc! K dispozici získáš spoustu moderních pomůcek a náčiní a dostaneš se mezi super partu lidí.

Odměňte své zaměstnance. Otevřeme FUBO Gym jen pro váš tým a připravíme vám balíček služeb s kompletním servisem, vedenými lekcemi a relaxačně-sportovním zážitkem.

Nabízíme zázemí pro váš sportovní tým nebo klub. Poskytneme prostor prostor, vybavení i trenéry pro kvalitní trénink a přípravu na další sezónu.


Coffee & protein zone

Ve FUBO Gymu se samozřejmě můžeš občerstvit, pokud potřebuješ. Můžeš si objednat:

Na jaké vybavení se u nás můžeš těšit?

OCR závody

Překážkové závody testují kompletní spektrum fyzických schopností a dovedností, a proto jsou ukázkovým příkladem zaměření našeho GYMu. Sami jsme fanoušci OCR závodění, a jsme nadšeni, že můžeme naše pomůcky poskytnout i Vám. Mezi speciality patří:

- zátěžové vaky a bulharské pytle
- lano na šplh
- pegboardy, campus a další speciality pro trénink úchopu
- hrazdy a víceúrovňová konstrukce na ručkování
- rybí schůdky
- běžecký pás

Street workout

Trénink s vlastním tělem a street workout do našeho gymu bezpochyby patří, protože přímo definuje funkční trénink. FUBO gym kombinuje vnitřní workoutové hřiště s tunou dalších užitečných pomůcek:

- Nástěnná workoutová konstrukce
- bradla
- gymnastické kruhy
- opasky na přídavnou zátěž
- odporové gumy a další

Crossfit, Powerlifting, Weightlifting

Trénink s velkou osou odjakživa patří k budování silného, univerzálního a funkčního těla. Obdobné a další metody využívá i crossfit, který je nám z hlediska funkčního těla velmi sympatický. Díky gumové podlaze se nemusíte bát s činkou hodit. Proto u nás najdete i tyto kousky:

 • Několik druhů olympijských os
 • bumper kotouče pro bezpečné odhozy
 • kettlebelly od 4 do 32 kg
 • Kvalitní jednoručky
 • kolo
 • Množství vybavení na crossfit

Fitness a bodybuilding

Kde jsou činky, tam je fitness. Jsme univerzální gym, a proto vítáme i kolegy bodybuildery, či fitness přívržence. Sice u nás nenajdete desítky strojů, ale za to máme:

 • jednoručky od 2 do 50 kg
 • běžecký pás
 • kolo na spinning
 • kvalitní rovné i polohovatelné lavičky
 • horní, dolní a protisměrné kladky
 • odporové gumy
 • protein a bcaa za barem! :-)

Zajímá tě nějaké další info?

Vyplň všechny potřebné údaje a my se ti ozveme co nejdříve zpět.

Obchodni podminky