Co vše u nás můžeš dělat?

Vyber si z řady skupinových tréninků a lekcí se zaměřením, které vám nejvíce sedí. Od tréninků pro děti po hardcore kruháče.  Tréninky ve skupině baví i motivují!

Pokud máš specifické požadavky, vytyčené osobní cíle a chcete se vydat nejefektivnější cestou, vedené lekce jsou jasná volba. Vyber si svého trenéra a začněte hned! 

Online běžecké plány


Sport je zábava, sport je život. Pojeď s námi na prodloužený víkend, získej nové přátelé, zkušenosti a načerpejte nekonečnou dávku motivace.

Nedaří se vám zhubnout či nabrat svalovou hmotu? Sestavíme vám jídelníček na míru a pomůžeme vám dosáhnout vašich cílů.

Znalosti, dovednosti, zkušenosti, přehled. Chceš se dozvědět více o fungování těla, stravě, tréninkových postupech a zdraví? FUBO Gym je nejen místo tréninku, ale i vzdělávání se.


Jsi trenér a hledáš prostor ke svému působení? Poskytneme ti mnohem víc! K dispozici získáš spoustu moderních pomůcek a náčiní a dostaneš se mezi super partu lidí.

Odměňte své zaměstnance. Otevřeme FUBO Gym jen pro váš tým a připravíme vám balíček služeb s kompletním servisem, vedenými lekcemi a relaxačně-sportovním zážitkem.

Nabízíme zázemí pro váš sportovní tým nebo klub. Poskytneme prostor prostor, vybavení i trenéry pro kvalitní trénink a přípravu na další sezónu.


Zajímá tě nějaké další info?

Vyplň všechny potřebné údaje a my se ti ozveme co nejdříve zpět.

Obchodni podminky