FUBO kemp

Co je FUBO kemp?

Aktivní dovolená, odpočinek, motivace, zábava, zkušenost, příležitost, pobyt v přírodě.

Žijeme sportem, sportujeme pro zdraví.

Staň se součástí FUBO komunity a věnuj s námi několik dní tréninku, získej novou perspektivu, sdílej zkušenosti, vyzkoušej si nové druhy sportů a načerpej neskutečnou dávku motivace. FUBOkemp je pobyt zaměřený na vyzdvihnutí funkčního tréninku a zdokonalení fungování tvého těla. Žádný hardcore, ale ani procházka růžovým sadem!

2. FUBO Kemp - Ukončení léta 2019

První zářijový víkend jsme strávili na v pořadí druhém, ale prvním klasickém (smíšeném) FUBO Kempu. Hostila nás opět chata Kačenka v Orlických horách. Počasí sice tentokrát tolik nepřálo, takže se místo o ukončení léta jednalo spíše o vítání podzimu, ale my jsme se ničeho nezalekli! 5 tréninkových jednotek, 2 dny, moře zábavy a dřina jak má být.

Gladiator Race Training Camp III

25. - 26. 5.

Stali jsme se spoluorganizátory třetího ročníku Gladiator Race kempu, který sice nepatří mezi FUBO Kempy, ale nese se ve stejném duchu, Konal se v Šiklově mlýně, přímo v místě nové GR závodní tratě! Trenéři Michal a Maruška měli na starost vedení kempu po stránce tréninku. Zaměřili jsme se jak běžeckou přípravu, tak i překážky. Více v článku!

ČLÁNEK Z KEMPU

FUBO Kemp - DÁMSKÁ JÍZDA vol. 1

7.6. - 9.6. 2019

První FUBO Kemp proběhl v červnu 2019 v Deštném v Orlických horách. Kemp byl vydatně sportovní, ale i relaxační a hlavně bezstarostný. Příroda, klid, prima atmosféra a zábava v krásném přírodním prostředí a se super partou.

4 důvody, proč jet s námi na kemp

Načerpáš dávku motivace

Poznáš nové lidi s obdobným zájmem

Získáš nové zkušenosti

Odpočineš si od každodenní rutiny