Co je FUBO kemp?

Aktivní dovolená, odpočinek, motivace, zábava, zkušenost, příležitost, pobyt v přírodě.

Žijeme sportem, sportujeme pro zdraví.

Staň se součástí FUBO komunity a věnuj s námi několik dní tréninku, získej novou perspektivu, sdílej zkušenosti, vyzkoušej si nové druhy sportů a načerpej neskutečnou dávku motivace. FUBOkemp je pobyt zaměřený na vyzdvihnutí funkčního tréninku a zdokonalení fungování tvého těla. Žádný hardcore, ale ani procházka růžovým sadem!

4 důvody, proč jet s námi na kemp

Načerpáš dávku motivace

Poznáš nové lidi s obdobným zájmem

Získáš nové zkušenosti


Odpočineš si od každodenní rutiny

Termíny kempů 2020


4. FUBO Kemp - Dámská jízda vol. 3

17. - 19.4.


5. FUBO Kemp - 7. - 9. 5. 

6. FUBO Kemp - Dámská jízda vol. 4 - 18. - 20. 9.

7. FUBO Kemp -  16.-18.10.

8. FUBO Kemp - 11.-13.12.

UPLYNULÉ


3. FUBO Kemp - Dámská jízda vol. 2

18.10. - 20. 10. 2019

Je půlka října a babí léto dosahuje svého vrcholu. Slunce nedává zimě šanci - z modré oblohy dohlíží, aby zůstala ve své noře ještě o trochu déle, a ví moc dobře proč: Holky z FUBO Gymu vyráží na do Orlických hor na Dámskou jízdu vol. 2! Již třetí víkendový FUBO Kemp, který znamená trénink, relax, zábavu a spoustu legrace v partě super lidí. 2. FUBO Kemp - Ukončení léta 2019

6. 9. - 8. 9. 2019

První zářijový víkend jsme strávili na v pořadí druhém, ale prvním klasickém (smíšeném) FUBO Kempu. Hostila nás opět chata Kačenka v Orlických horách. Počasí sice tentokrát tolik nepřálo, takže se místo o ukončení léta jednalo spíše o vítání podzimu, ale my jsme se ničeho nezalekli! 5 tréninkových jednotek, 2 dny, moře zábavy a dřina jak má být.

ČLÁNEK Z KEMPU


FUBO Kemp - DÁMSKÁ JÍZDA vol. 1

7.6. - 9.6. 2019

První FUBO Kemp proběhl v červnu 2019 v Deštném v Orlických horách. Kemp byl vydatně sportovní, ale i relaxační a hlavně bezstarostný. Příroda, klid, prima atmosféra a zábava v krásném přírodním prostředí a se super partou.


Gladiator Race Training Camp III

25. 5 - 26. 5. 2019

Stali jsme se spoluorganizátory třetího ročníku Gladiator Race kempu, který sice nepatří mezi FUBO Kempy, ale nese se ve stejném duchu, Konal se v Šiklově mlýně, přímo v místě nové GR závodní tratě! Trenéři Michal a Maruška měli na starost vedení kempu po stránce tréninku. Zaměřili jsme se jak běžeckou přípravu, tak i překážky. Více v článku!

ČLÁNEK Z KEMPU


Obchodni podminky