3. FUBO Kemp - Dámská jízda vol. 2

27.10.2019

Je půlka října a babí léto dosahuje svého vrcholu. Slunce nedává zimě šanci - z modré oblohy dohlíží, aby zůstala ve své noře ještě o trochu déle, a ví moc dobře proč: Holky z FUBO Gymu vyráží na do Orlických hor na Dámskou jízdu vol. 2! Již třetí víkendový FUBO Kemp, který znamená trénink, relax, zábavu a spoustu legrace v partě super lidí. Pojďme se mrknout, jak si jej holky užily!

Cílem našeho počínání ve FUBO Gymu je, aby z tréninku domů každý odcházel s pozvednutou náladou a skvělým pocitem ze sebe sama. Základním předpokladem k tomu je být sama sebou a cítit se dobře ve své těle. A to je důvod, proč vedeme čistě dámské lekce FAT LOSS kruháče, kde žádná žena nemusí mít obavy o to, jak cvičení vypadá nebo které mužské oči ji pozorují. Dámská jízda na tyto kruháče navazuje a rozšiřuje zážitek na celý víkend. Zajímá tě, jak probíhá? Čti dál! 😊

Na podzimní dámskou jízdu, která byla letos již třetím FUBO Kempem, jsme vyrazili opět do chaty Kačenka, která stojí schovaná v lesích nad Deštným v Orlických horách. Na místo jsme za trenéry FUBO Gymu dorazili okolo 16. hodiny páteční já, Péťa, a Michal, nadšeni nádherným počasím, které nás v horách přivítalo. Personál Kačenky nás po příjezdu a ubytování všech účastnic jako vždy pohostil výbornou večeří, kterou byl kuřecí plátek s grilovanou zeleninou. Abychom malinko prolomili ledy a navodili příjemnou atmosféru, vyrazili jsme po večeři společně na procházku do nedaleké Masarykovy boudy na jeden páteční drink 😊. Večer nepokračoval do pozdních večerních hodin, neboť bylo třeba nabrat dostatek sil na akční sobotu.

Tu jsme začali v 7:40 rozcvičkou v podobě kratšího běhu a atletické abecedy na rozproudění krve ve svalech. Také abychom si zasloužili tu skvělou snídani, která na nás čekala: výběr marmelád, müssli, jogurt, švédské stoly a tousty. 😊 Po snídaňové hostině obvykle na kempu chvíli odpočíváme, ale slunce opírající se do sjezdovky nad Kačenkou nedalo skupince natěšených v čele s Michalem spát a nalákalo je tak na rozcvičku č. 2. :D

Pak už byl ale čas na první regulérní trénink, který se odehrál na workoutovém hřišti v Deštném. Předcházela mu aktivace svalových skupin na masážních válcích GRID, které jsme s sebou z Gymu spolu s dalšími pomůckami přivezli, a uvedení těla do tempa rozběháním kolem místního fotbalového hřiště. První fáze tréninku byla zaměřena na cvičení s vlastní vahou a měla formu 3 sérií cílených postupně na nohy, ruce a poslední na břicho. Během jedné série každá z holek odcvičila třikrát 3 různé cviky. Následoval banán k svačině pro doplnění vyčerpané energie a pak druhá fáze: kruhový trénink v rychlejším tempu.

Dopolední trénink těla pěkně unavil, a po obědě tak nastal zasloužený polední klid. Sluníčko nás ale brzy opět vylákalo ven, tentokrát na cca 13 km dlouhý výlet na Velkou Deštnou. Svižná chůze prosluněnými Orlickými horami kombinovaná se zběhy z kopců nás všechny nabila pozitivní energií - podzim jako malovaný! 😊 Tím ale den nekončil. Zpátky v Kačence jsme tělu doplnili živiny FUBO Proteinem, který byl všem účastnicím volně k dispozici, a hurá zpět na workoutové hřiště, další fázi tréninku ve formě kruháče ve dvojicích.

Po výborné a hlavně zasloužené večeři už nezbylo než si užít sobotní večer relaxem a společným klábosením u našeho osobního baru v Kačence. Na řadu přišly i společenské hry, u kterých jsme se všichni skvěle bavili, někteří až do časných ranních hodin. 😊

Nehledě na ponocování, neděle začala opět ranní rozcvičkou, tentokrát společným výšlapem na sjezdovku. Snídaňová nabídka tentokrát zahrnovala i míchaná vajíčka se slaninou (protože jídlo je prostě základ 😉).

Nedělní dopolední trénink se skládal ze dvou fází na workoutovém hřišti: první fází byla po důkladné aktivaci lekce TRX formou kruháče a po svačině přišel na řadu FLOWIN. Přestože už bylo znát, že víkend nebyl úplná pohodička a svaly pěkně bolely, holky makaly naprosto skvěle!

Celý kemp provázela atmosféra na jedničku! Při každém tréninku panovala skvělá nálada živená srandičkami ze všech stran. To ale nic nemění na tom, že se makalo poctivě! Ačkoliv holky odtrénovaly prakticky 6 fází ve dvou dnech, vzájemná společnost a motivace ve všech budila nadšení, které dodávalo sílu a energii pokračovat plnou parou vpřed!

Po nedělním obědě už dospěl kemp ke konci a následovalo rozloučení. Holky dostaly diplomy a perníkové medaile a i my, trenéři, jsme byli odměněni dárečky, za což moc děkujeme! Ačkoliv unaveni, domů jsme se, myslím, všichni vraceli spokojeni a s úsměvem na tvářích! 😊

Moc vám, holky, děkujeme za účast a vytvoření pohodového přátelského prostředí. Budeme se na vás těšit nejen ve FUBO Gymu, ale i na dalším FUBO Kempu!

A to platí i pro tebe, pokud tohle čteš a na Kempu jsi s námi nebyl/a! FUBO Kemp je příležitost pro každého. Sleduj web a naši Facebookovou stránku, ať ti neuteče ten další! 😉

Obchodni podminky