Honza Čížek

Ahoj,

jmenuju se Honza a jsem součástí celého projektu FUBO. Pohyb ve všech jeho formách je důležitou součástí mého života.

Sportuji už od malička, ale nikdy jsem nebyl vyhraněný na jediný sport. Na střední škole mě začal neskutečně bavit parkour, který mi poskytoval svobodu pohybu prakticky bez jakýchkoliv pravidel. Později parkour vystřídalo klasické fitness, to mě příliš nenaplňovalo, protože mě příliš omezovalo. Kalistenika a street workout mi pak dokázali nabídnout to nejlepší z obou předchozích forem tréninku. 

Moje tréninková filozofie ale zůstala nevyhraněná, a pokud bych ji měl nazvat dvěma slovy, je to FUNKČNÍ TRÉNINK. Řídím se tím, že tělo je multifunkční nástroj, který je schopný neuvěřitelných věcí a je škoda nepoznat veškeré schopnosti, které právě moje tělo může mít. Zároveň věřím, že komplexní trénink je cesta k dlouhotrvajícímu zdraví a duševní pohodě.Motto

Ve zdravém a funkčním těle zdravý duch“Jaké je tvoje spojení s FUBO?”

S FUBO mě v roce 2016 spojila právě tréninková filozofie. Zaujala mě forma, jakou Michal Nutil FUBO dělal a je mi ctí být stále součástí tohoto projektu a podílet se na jeho rozvoji.

"Kde tě ostatní mohou potkat?"

Pocházím z malé vesničky u Příbrami a ve FUBO Gymu mě tedy potkáte velmi zřídka. Nicméně jsem nadšeným členem FUBO Teamu. Michal mě začátkem roku 2019 vyhecoval k účasti na OCR závodech a musím říct, že mě to opravdu chytlo. Možná z části díky skvělé komunitě, která v Gymu vzniká a společně se závodů účastní. Díky za motivaci! :-)

"Jaké jsou tvé slabé a jaké silné stránky?"

Nejvíce mi jdou silové překážky, shyby, ručkování a podobně. Zamakat ale musím na překonávání technických překážek (jako je AIX) a zvýšit efektivitu jejich překonávání.

Výsledky ze závodů

2020
  • 1. místo kategorie MIX - WINTER Gladiator Race Josefov
  • 9. místo v kategorii (35. celkově) - Gladiator Race/Original Lanškroun

2019

  • 5. místo v kategorii (14. celkově) - Gladiator Race Original Šiklův Mlýn
  • 7. místo v Age group (59. celkově) -  Spartan Race Sprint, Lipno
  • 12. místo v kategorii (20. celkově) - Překážkáč VELKEJ, Přelouč
  • 12. místo v kategorii (15. celkově) - Gladiator Race/RUN Brno
  • 13. místo v kategorii MIX (Naty Janderová) - 2019 Gladiator Race/RUN Pardubice
  • 27. místo - 2019 Gladiator Race Original Praha

Honzova fotogalerie

Obchodni podminky