Romana Martincová

Ahoj!

Jmenuju se Romča Martincová a ve FUBO gymu vedu Body and Mind Yogu.

Moji cestu k józe bych pojmenovala jako přirozený vývoj na mé životní cestě poznávání sama sebe, života a umění spokojeného bytí. 

Odmalička jsem byla sportovně aktivní a sporty, kterým jsem se věnovala, byly vždycky velmi dynamické a orientované jen na výkon. 

Moje první setkání s jógou bylo tedy velkým milníkem a určitým diskomfortem, zkrácené tělo, tuhé svaly a moje ego na prvních lekcích trpělo tím, jak moc mi to nešlo. A je to až dojemné zjištění, kam až mě láska k józe dovedla. 

Mým velkým přáním je inspirovat a sdílet své učení s každým, kdo by se rád vydal na svou vlastní cestu objevování jógového učení. Sama sebe vnímám jako věčného studenta. Každý student mě učí a posouvá dál, je to vzájemná výměna zkušeností a poznání. Pokora je jedna z mnoha věcí, kterou mi jóga v mém bytí ještě více prohloubila a s tou přistupuji ke každému z vás. Učení jógy se věnuji na skupinové i soukromé úrovni. V mých lekcích je pro mě důležitý individuální přístup a citlivá pozornost ke každému tak, aby jóga byla příjemnou zábavou, meditačním cvičením a momentem splynutí sama se sebou. Jóga je cesta nekonečných poznání na úrovni těla, duše i srdce. Přijďte ji se mnou objevit. Těším se na vás!


.

Ve FUBO Gymu vedu

Proč cvičit s Romčou?

Inspirace

Jejím přáním je inspirovat a sdílet své učení s každým, kdo by se rád vydal na svou vlastní cestu objevování jógového učení.

Individuální přístup

Individuální přístup a citlivá pozornost ke každému tak, aby jóga byla příjemnou zábavou, meditačním cvičením a momentem splynutí sama se sebou. 

Vzdělání, certifikace, zkušenosti

  • Ashtanga Vinyasa Yoga (učení K.Pattabhi Jois)

Fotogalerie

Ohodnoť trenérku Romanu

Obchodni podminky