Ivet Ficnerová

Jsem výjimka. Na rozdíl od ostatních členů FUBO teamu, celoživotních milovníků sportu, jsem naprostý opak. Jakýkoliv sport a pohyb obecně jsem od dětství nesnášela a nechápavě kroutila nad těmi blázny hlavou. A teď jsem na stejné cestě.

Obrat přišel v roce 2014, kdy jsem byla na Erasmu v Norsku a s dostatkem času přišlo i větší nechutenství ze sebe samé a řekla jsem si DOST! Díky pravidelnému pohybu jsem se vrátila šťastnější a velikostně o 2 čísla menší. No a následující 4 dlouhé roky zase nic, respektive to bylo takové to sportovní šolichání v podobě jednoho cvičení týdně, jestli vůbec.


Další osudový okamžik přišel na jaře 2019 v podobě bláznivé myšlenky zkusit zdolat Gladiator race v mém domovském Lanškrouně. Dala jsem do kupy kamarádky z dětství a bez tréninku, jako že, "to přece dáme," jsme závod zkusily. Doběhly jsme, EGO utrpělo a srdce se zamilovalo poprvé. Překážkové závody mě nadchly svou atmosférou, pospolitostí a výzvou na každém kroku. V té době jsem objevila FUBO a srdce se zamilovalo podruhé a od té doby v tom jedu :D 


Motto

"Musíš, protože nikdo jiný, to za tebe neudělá!" 


"Proč chodíš do FUBO Gymu?"

Nevím, kde jsem našla tolik odvahy, vstoupit do gymu, když podobná zařízení v lásce nemám, ale stalo se. K mému překvapení nenastaly žádné opovržlivé či zkoumavé pohledy, chichotavé rozhovory ani anonymní lekce. Naopak mě přivítali usměvaví lidé, pohodová atmosféra a profesionální trenéři s pozitivním a individuálním přístupem. To vše se mi líbilo, tak jsem zůstala a postupně jsem začala poznávat přidanou hodnotu, která se skrývá v samotné komunitě lidí, ve FUBO týmu. Už to není jen o pohybu a sebezdokonalování, je to o vzájemné podpoře, sdílení zážitků a o přátelství, které překročilo zdi gymu. Jsem srdcař a FUBO mě zasáhlo přímo na střed.

"Jaké jsou tvé silné stránky?"

Co se týče sportu, tak žádné nemám. Jsem ovšem zásadová a ve svém snažení vytrvalá, takže když se do něčeho pustím, jen tak se toho nevzdám. 

"Jaké jsou tvé slabé stránky?"

Všechno - kardio, síla, technika... a díky tomu, se mám kam posouvat. ;)

"Jaké jsou tvé sportovní úspěchy?" 

Za úspěch považuji všechno! Drobné pokroky, zdolané překážky, dokončené tréninky i doběhnuté závody. Největším osobním úspěchem je však radost z pohybu a fakt, že jsem toho schopná, což mě nepřestává udivovat.  

"Na kterých lekcích si s tebou mohou ostatní zacvičit?"

Na Gladiator Race tréninku!

Výsledky ze závodů

2020 - kategorie Z2-O

  • 17. místo WINTER Gladiator Race Josefov
  • 22. místo Gladiator Race/Original Lanškroun
  • 14. místo kat. Z (60. celkově) - Gladiator Race COMEBACK I.
  • 15. místo v Z2 - Open (313. celkově) - Gladiator Race ORIGINAL Holice "v Hradci"

2019 - kategorie Z2


  • 17. místo kategorie týmy - Gladiator Race Lanškroun
  • 50. místo kat. Z - Gladiator Race/RUN Brno
  • 85. místo kat. Z - Gladiator Race/RUN Český ráj
  • 104. místo kat. Z - Gladiator Race{Original Holice

Obchodni podminky