Kateřina Štěpánková

Ahooj všem :)

Dostala jsem za úkol představit se Vám, ale moc nevím, jak začít. :)
Nejsem žádný velký sportovec. Nikdy mne nikdo nevedl k tomu, abych se nějakému sportu věnovala. Ačkoliv z taťkovy strany jsou všichni basketbalisti (ať už bývalí, či u toho vydrželi do teď), já taková nebyla. Spíše naopak.. Přišlo mi, že jsem naprostý antitalent na sport, dokonce na míčové sporty naprostý střevo!! :D
Ke sportu, lépe řečeno k pravidelnějšímu pohybu, jsem se dostala na gymnáziu, kdy jsme místo některých hodin tělesné výchovy chodili v zimě na lekce trampolínek. To mne začalo moc bavit, takže jsem lekce navštěvovala sama, mimo vyučování. Postupem času jsem se propracovala k trenérské licenci jumpingu a k samotnému vedení lekcí.
Měla jsem obrovské štěstí na lidi. S příchodem na vysokou školu jsem začala navštěvovat před vyučování kruhové tréninky, kde jsem se naučila techniku (zvedat váhy, dřepovat, klikovat,..), kde byli úžasné trenéři, a já si díky tomu vypěstovala závislost na pohybu :)

Protože ale nic netrvá věčně a "moje" fitko mi zavřeli, byla jsem nucená hledat jinde jiné.. A našla jsem!!


Motto

"Síla je stav mysli!"

"Když nemůžeš, tak přidej!" 

"Když můžou kluci, můžou i holky!" 

"Live with a smile!"


"Jakému sportu/jakým sportům se aktivně věnuješ?"

 Vše, co dělám, dělám proto, že mě to baví. Ráda vyběhnu, vyjedu na kole, vezmu brusle a jedu, jezdím na lodi či si jdu zaplavat. Také miluju hory, takže lyže, běžky a skialpy. :)

"Proč chodíš do FUBO gymu NO.1?"

Fubo je úžasné místo, kde zapomenete na nepříjemnosti běžného života a ocitnete se v příjemné společnosti lidí, kteří se navzájem podporují a motivují, kteří si jdou dát do těla, protože je to prostě baví! :) A to je i můj případ! Neskutečně moc mě to baví!!
Fubo jsem si naprosto zamilovala právě pro jeho rozmanitost, možnost si vybrat, co Vás baví, pro úžasné vedení a kamarádský přístup. Na své si zde přijde každý! :)
Prostě a jednoduše.. nyní si už život bez pohybu ani neumím představit!!
Děkuju!! ❤


"Jaké jsou tvé silné stránky?"

Mezi moje silné stránky, myslím, patří vytrvalost. Ráda dřepuji a baví mne i angličáky :D


"Jaké jsou tvé slabé stránky?"

Mezi moje slabé stránky patří ruce a cviky s tím spojené!! Shyby, přítahy, kliky.. Musím ještě zamakat!


"Kde tě ostatní mohou potkat?"

Ve Fubu nejčastěji navštěvuji kondiční i funkční kruhové tréninky, tabatu a přidávám i OCR tréninky. :)  


 

Obchodni podminky