Kristýna Halvová 

Ahoj,

jmenuji se Kristýna Halvová, jsem z Hradce Králové. Jsem absolventkou magisterského studia na Karlově Univerzitě v Praze obor Fakulta tělovýchovy a sportu se zaměřením na tenis, atletiku a lyžování. Od útlého dětství jsem se aktivně věnovala tenisu, atletice a závodnímu lyžování, v prvním ročníku SŠ jsem začala působit jako trenérka a instruktorka ve sportovním odvětví postupně jsem se dostala i k jedincům na vysoké výkonnostní úrovni. 

Již 4 roky se aktivně věnuji všestrannému rozvoji dětí od 4 měsíců do 12 let. V roce 2019 jsem měla možnost pracovně odcestovat do zahraničí a tím mít možnost trénovat tenis v Norsku. V norském tenisovém klubu Oslo tennisKlubb jsem měla možnost trénovat děti ve věku 6-15 let, kde jsem kromě tenisu též dělala kompenzační cvičení na vyrovnání jednostranného přetížení. 

O letních prázdninách organizuji tenisové kempy a všestranné pohybové příměstské tábory. Mou filosofii je všestranný přístup ať už děti tak dospělých, a to skrze základní a správné pohybové vzory a inspiruji jedince k pohybu a učím je lépe se hýbat pro spokojený život bez bolesti. Dětem se snažím skrze všestranně pohybové lekce nabídnout spoustu příležitostí k postupnému zlepšování obratnosti, koordinace pohybů i celkové zdatnosti. V milém a motivujícím prostředí získávají děti každý týden větší odvahu a sebedůvěru a zároveň se učí naslouchat, soustředit se a spolupracovat s ostatními... a při tom všem si užijí spoustu zábavy! 

Vzdělání, certifikace, zkušenosti

Vzdělání v oblasti pohybu

  • Univerzita Karlova, Fakulta tělesné výchovy a sportu, obor Tělesná výchova a sport - magisterské studium specializace tenis
  • Univerzita Karlova, Fakulta tělesné výchovy a sportu, obor Tělesná výchova a sport - bakalářské studium specializace tenis a atletika

Co o Kristýně říkají její klienti?

Fotky z lekcí Kristýny

Obchodni podminky