Běhání? Lezení? Pivko? Závody? 

17.02.2020

Už dávno to není jenom o společných trénincích v našem hradeckém gymu. Jsme rádi, že v posilce vzniká komunita, která spolu tráví čas i mimo kruháče :) 

Běháme, lezeme, závodíme, ale také zajdeme na pivko či párty!

Každou neděli v 9 hodin společně vybíháme v hradeckých lesích na cca 10 km výklus. Snažíme se držet tempo kolem 5:30, tak aby si zaběhal téměř každý. Pro koho to je příliš pomalé nebo naopak moc rychlé, tak si udělá svou skupinku a běží si sám, tak abychom si zatrénovali všichni. Ale pro většinu je tempo 5:30 hratelné, takže běžíme pohromadě. Nakonci se všichni zase seběhneme u aut, probereme tréňas, dáme fotku a rozutečeme se spokojeně domů. 

Máme za sebou také několik společných překážkových závodů, pivek nebo také lezení na horolezecké stěně v Hradcí Králové, která se nachází kousek od našeho gymu, asi 6 minut chůzí, hned naproti obchodnímu centru FUTURUM :)

Chceš příště jít také s námi? Sleduj naše sociální sítě, kde vždy vypíšeme nějakou událost nebo alespoň příspěvek, kde se dozvíš bližší info. Přijít může opravdu kdokoli, tak se nestyď a přidej se k nám i ty!

PS: Pokud jsi u nás ještě nebyl/a, vůbec to ničemu nevadí! Mrkni se, o čem náš gym je, pročti si jaké kruhové tréninky v Hradci nabízíme a přijď si nějaký vyzkoušet na vlastní kůži. Máš 1. vstup ZDARMA, takže nemáš co ztratit. A jak sám vidíš, můžeš jedině získat, protože to není jenom o cvičení, ale také nových přátelství, společných zážitcích a vzájemné podpoře. O tom všem je skupinové cvičení v našem FUBO Gym No. 1

Obchodni podminky