fitMAMI - Speciálka pro maminky, děti a všechny ženy!

13.12.2018

Lekce FITMAMI jsou speciálním fitness programem pro maminky a jejich miminka nebo malé děti. Jde o kompletní aerobně-posilovací trénink, při kterém procvičíme nejen celé tělo, ale užijeme si i spoustu zábavy. To vše ve společnosti vašich dětí.

Sportujte, bavte se a užívejte si svých dětí!

Nemusíte:

 • hledat a platit chůvu
 • cvičit sama doma (všichni víme, že k tomu se rychle ztrácí motivace)
 • nechávat dítě v dětském koutku (ne všem se tam vždycky líbí...)
 • přemlouvat babičky, aby vám jednou za čas pohlídaly a vy jste si mohla zajít zacvičit

Navíc při FITMAMI strávíte čas s děťátkem efektivně a zábavně pro vás oba.

"Hledáte ten správný důvod, proč se k FITMAMI® přidat a začít s námi cvičit? Následujícími argumenty vás určitě přesvědčím ... A pokud ne, přijďte si lekce FITMAMI® vyzkoušet a přesvědčte se sami!"

 • Máme léty prověřený koncept, jak být fit i na mateřské dovolené a celkově ... S DĚTMI V KONDICI!
 • Po každé lekci budete mít dobrý pocit ze sebe samé - zpevníte své tělo, zhubnete, získáte energie, a to vše za přítomnosti vašich dětí.
 • Na lekce FITMAMI® nemusíte shánět hlídání!
 • Setkáte se s podobně "naladěnými" maminkami a navážete nová přátelství s ženami, které mají stejně staré děti, a především i aktivní přístup k životu jako vy!
 • Lekce FITMAMI® kombinují aerobní i posilovací bloky, proto se na nich zaměřujeme, jak na hubnutí, formování postavy, ale i celkově zlepšení kondice a získání lepšího zdraví!
 • Posilovací cviky jsou zaměřené především na hubnutí stehen, zadečku a bříška a posílení partií, které mají tendenci ochabovat.
 • Kromě fyzické kondice procvičíte i svou koordinaci a pohybovou paměť.
 • Děti si již od malička pěstují pozitivní a vstřícný vztah k pohybu. Mnohem snáze je pak ke sportu později povedete i vy!

Uvidíte, že lekce FITMAMI® budou bavit vás i vaše děti.

Do cvičení zapojujeme na lekcích i samotné děti - buď jako "zátěž" při jednotlivých cvicích nebo cvičení prokládáme pohybovými hrami, při kterých se zadýcháte vy, a děti se zasmějí a zabaví.

V Hradci Králové nově cvičíme v čerstvě otevřeném FUBO Gymu No. 1 s trenérkou Petrou Mikulkovou, kde je dostatek prostoru pro cvičení a vyblbnutí se. Při lekcích s Péťou je celý prostor jen náš, a tudíž můžeme nerušeně využívat všechny zajímavé pomůcky, které jsou určené pro funkční trénink a trénink tělesných dovedností. Péťa ve FUBO Gymu vede tři skupinové lekce: fitMAMI, fitMAMI Baby a FAT LOSS kruháč.

Klasickéf fitMAMI jsou určené pro maminky a odpovídají popisu výše.

fitMAMI Baby jsou však určeny jen pro děti, a to ve věku od zhruba od 3 do 5 let. Při těchto lekcích se s dětmi učíme zábavnou formou používat své tělo k pohybu. Využíváme všemožných pomůcek, hrajeme hry, bavíme se a smějeme. 

FAT LOSS kruháč je určený POUZE pro ženy - jde o cvičení bez dětí a nejen pro maminky! Toto jsou náročnější tréninky v dynamickém tempu, často ve formě kruhových tréninků, tabaty, apod., pro zvýšení kondičky a zpevnění postavy. Čas tréninku FAT LOSS kruháče je vyhrazen jen ženám, provoz gymu uzpůsobený příjemné atmosféře a samozřejmě uzavřený veřejnosti, abychom si svůj čas v gymu bez obav a okukování užili!

Info o časech, rezervacích a dalších věcích ohledně lekcí ve FUBO Gymu v sekci Skupinové lekce.

O projektu fitMAMI si přečtete více na https://www.fitmami.cz/

Obchodni podminky