Nastartuj svůj den s ranními kruhovými tréninky

12.02.2020

Rád/a bys chodil/a na skupinové cvičení v Hradci Králové, ale nevyhovují ti odpolední hodiny? Tak co kdyby sis přišel/přišla dát do těla ráno před prací? :) Bojíš se, že po ranním kruháči budeš unavený/á a že nebudeš schopný/á normálně fungovat? Přečti si 5 důvodů, které tě přesvědčí o opaku.

5 důvodů, proč chodit na ranní kruháče

  1. Parádně si nastartuješ den! Už od rána budeš mít super náladu, budeš spokojený/á, že jsi pro sebe něco udělal/a a všechny další úkoly a povinnosti, které tě ten den čekají budou hračka, protože to "nejhorší" máš již za sebou. Vstávačka v 6 je přece mnohem horší než jednání se šéfem :D
  2. Už v 8 hodin budeš mít trénink za sebou a přitom celý den před sebou :) Za celý den zvládneš mnohem víc věcí, takhle produktivní jsi dlouho nebyl/a.
  3. Naučíš se brzy vstávat a využívat potenciál celého dne na maximum! Zvyk je železná košile a garantuji ti, že tento návyk využiješ v jakémkoli aspektu tvého života. Neválej se v té posteli do 9, zvedni se a přijď si dát k nám do gymu do těla.
  4. Na ranní kruhové trénink nechodí tolik lidí, budeš mít gym pro sebe, trenér se ti bude mnohem více věnovat a to pořád jenom za 120 Kč!
  5. Tréninky nejsou tak náročné, protože není našim cílem tě úplně vyřídit, abys byl/a nepoužitelný/á celý den. My ti chceme den nastartovat, nakoupnout tě do nového, úspěšného dne :)

Kdy se ranní skupinovky konají?

  1. Pondělí 6:00
  2. Středa 7:00
  3. Čtvrtek 7:15
  4. Pátek 7:00

Dej tomu šanci, uvidíš, že nebudeš litovat!

Obchodni podminky