NOVINKA - Online permice a kredity

14.11.2023

Ahoj Fubogymáci,

Jak už někteří z vás zaregistrovali, chceme vám udělat místo v peněženkách, takže rušíme papírové permice a přecházíme na ONLINE PERMICE a KREDITY.

Tato změna se týká nejenom klientů, kteří mají permice, ale také klientů s Multisport kartami!

Co tento přechod pro vás znamená?

ONLINE PERMICE

 1. Konečně přestanete hledat papírové permice :D
 2. Možnost objednat si permici přímo ve vašem uživatelském účtu v rezervačním systému
 3. Můžete platit – převodem, pomocí QR kódu, online platbu kartou, případně i v gymu v hotovosti a trenér vám do vašeho účtu permice nahraje ručně
 4. V rezervačním systému přehledně uvidíte, kolik máte ještě volných vstupů a systém vás automaticky upozorní, jakmile vám budou vstupy docházet

KREDITY

 1. Už nebudete sebou muset vláčet hotovost, když si budete chtít dát protein po tréňasu. Jednoduše se vám strhne 40 Kč z kreditu, který si nabijete ve svém účtu.
 2. Z kreditu si budete moc zaplatit i např. merch nebo FUBO kemp.

FAQ

 1. Kolik stojí permice? 1590 Kč/10 vstupů/platnost 3 měsíce nebo 1850 Kč/10 vstupů/platnost 6 měsíců. Permice je platná od data zakoupení.
 2. Kdy se vstup strhává? Vstup se ti strhne v okamžiku zarezervování lekce.
 3. Když se odhlásím, vrátíte mi vstup? Ano, pokud to uděláš včas, tak se ti vstup automaticky vrátí do tvého účtu. Pokud se neodhlásíš více než 4 hodiny před tréninkem, tak se ti vstup strhne.
 4. Kolik lekcí si mohu dopředu zarezervovat? Tolik, kolik máš nakoupených online permic.
 5. Mám Multisportku, musím si také dobíjet kredit? ANO, i ty potřebuješ mít volný kredit pro rezervaci lekce. Minimálně je tedy potřeba si dobít 200 kč. Tento kredit funguje jako jakási vratná kauce. V okamžiku, kdy ti "pípneme Multinu", tak se ti kredit automaticky vrátí na účet. Pokud bys nedorazil, tak se ti kredit strhne. A v případě, že k nám přestaneš chodit, což nepředpokládáme :D, tak ti peníze samozřejmě vrátíme.
 6. Pokud nechci online permici, protože se bojím, že bych ji nevychodil, tak kolik mě bude stát jeden vstup? Pořád stejně kamaráde 😊 200 Kč, je potřeba abys měl dobitý kredit minimálně v této výši.
 7. Kdy dostanu fakturu? Faktura ti přijde automaticky na email, který jsi uvedla v rezervačním systému, jakmile se nám platba připíše na účet.
 8. Mám Gallerybeta/sodexo mohu je stále uplatnit? Ano, samozřejmě. Zaplatíš, tak jak jsi zvyklí/á a trenér tu ručně online permici nebo kredity připíše do účtu.
 9. Jak to bude s proteinovou permicí? Ta zůstává, takže si i nadále můžeš vychutnávat 9+1 FUBO Protein ZDARMA.

Pokud by vás k tomu napadli jakékoli další dotazy, ptejte se 😊

Věříme, že je to opět krok vpřed a i přesto, že většina z nás změny nevnímá moc dobře, tak se s tím všichni popereme a budeme nakonec spokojení 😊

Vaše FUBO 😊

Obchodni podminky