Novinky ve vybavení FUBO Gymu!

09.01.2020

I ve FUBO Gymu byl v roce 2019 Ježíšek! :) A přinesl nám nové super kousky vybavení. 

Díky vyřazení a prodeji nevyužívaného vybavení se nám uvolnilo místo na dva nové trenažéry, které jsme do Gymu z našeho eshopu FUBO Fitness s nadšením pořídili. Neustále se snažíme vylepšovat kvalitu lekcí, které vedeme. Chceme, aby vás bavili, aby jste se na ně těšili a aby vám přinášely co nejlepší výsledky. A k tomu patří i patřičná kvalita vybavení a pomůcek, se kterými dennodenně cvičíte.

AIRBIKE

Air Bike není jen kolo, jak by se mohlo na první pohled zdát. Na Air biku totiž nejen šlapeš, ale zároveň i tlačíš a taháš za madla, která jsou zde místo řídítek. Souhrou úsilí vyvinutého celým tělem roztáčíš přední kolo nebo spíše ventilátor, který přirozeně klade odpor. To dává Air biku přívlastek "pekelný". Nenechá tě odpočinout, ani chvíli! 10 intenzivních minut na téhle mašině a garantujeme, že tě domů budou muset odvést. Ale neboj, my jej budeme využívat s rozumem :) :).

Běžkařský trenažér

Běžkování je skvělý druh sportu na trénink výdrže a kondice celého těla s minimální zátěží pro klouby. Jenže jak běžkovat bez sněhu a navíc v Gymu? 🤔 Naštěstí máme běžkařský trenažér! 

A ten není určen jen pro běžkaře. Poskytne nám spoustu možností pro zpestření tréninku. Lze na něm trénovat nejen vytrvalost, ale i sílu, výbušnost a regulovat plynule zátěž. Moc se na něj těšíme!

Wallbally, hexagonové jednoručky, kettlebelly a karimatky

Dále jsme pořídili nové slambally, medicimbally s madly, zduplikovali jednoruční hexagonové činky a kettlebelly. Také jsme po roce vyměnili karimatky, abyste se neváleli po těch starých a měli maximální komfort při cvičení.

Nových pomůcek bylo tedy požehnaně, za což jsme i my - trenéři rádi, protože vám budeme moci neustále vymýšlet nové tréninky a cviky, díky čemuž vás to cvičení jen tak neomrzí a budete mít chuť se posouvat stále vpřed :) 

Chceš svůj Air bike, běžkařský trenažér nebo jakýkoliv jiný kus vybavení, které v Gymu používáme? 


Dejte nám vědět, jak se vám na nových trenažérech cvičí! :) Věříme, že posunou tréninky, zábavu i výsledky na nový level!


Ještě jsi u nás nebyl/a? A víš, že 1. lekci máš ZDARMA? Tak toho využij! Vybrat lekci si můžeš tady a návod, jak si ji zarezervovat najdeš spolu s rozvrhem zde.

Obchodni podminky