10 pravidel, na která bychom v gymu neměli zapomínat.

29.01.2020

10 informací, bodů, pravidel, o kterých je dobré vědět, pokud k nám chodíš makat. Moc díky, že to respektuješ a chápeš! Bez pravidel by z toho byl holubník a to není ani v našem, ani v tvém zájmu :) Věnuj tomu článku 2 minutky a pročti si ho, díky :)

  1. 1. vstup na lekci máš ZDARMA!
  2. Na každou lekci se přihlašuješ pomocí našeho rezervačního systému: https://fubo.isportsystem.cz
  3. Platnost permice (10 vstupů) je 3 měsíce.
  4. Permici lze použít na všechny lekce.
  5. Bezplatné odhlašování se z tréninků je možné 4 hodiny před začátkem lekce.
  6. V případě, že se z lekce neodhlásíš a zjistíš, že nemůžeš dorazit, slušně nám napíšeš, tak pro 1x ti to promineme.  Pokud ti ani nestojíme za to, abys nám napsal/a, tak automaticky škrtáme. V případě, že se bude opakovat tvoje neodhlašování z lekcí, tak ti při dalším vstupu bude automaticky škrtnut 1 vstup z permice.
  7. Pokud se zapomeneš odhlásit a napíšeš/zavoláš nám, že nemůžeš dorazit, ale že za sebe máš náhradu, tak to pochopíme a nebudeme to nijak hrotit. Naopak budeme rádi, že se to snažíš nějak vyřešit.
  8. Minimální kapacita lekce je 5 lidí, což znamená, že pokud budou na lekci přihlášení pouze 4 klienti, tak se lekce automaticky stornuje.
  9. Automatické storno lekce probíhá 2 hodiny před začátkem hodiny. O stornu vás budeme informovat na mail, který jste uvedli při registraci do rezervačního systému. 
  10. Tréninky u nás v gymu nejsou žádná flákárna, tak si nezapomeň sebou vzít ručník. Uvidíš, že se ti bude hodit :D

Obchodni podminky