Pomůcky pro domácí trénink

22.03.2020

Pandemie koronaviru nás všechny přiměla k improvizaci v řadě činností každodenního života a cvičení je jednou z nich. Naštěstí jsme v tom společně! A společně proto můžeme vymyslet i improvizované řešení tréninků ve vašich domovech. Nechceme, aby vás tahle nucená přestávka v lekcích vyvedla z formy! 

Jak již nejspíš víte, tvoříme pro vás video tréninky pro inspiraci k domácímu cvičení. Tyto tréninky nejsou záměrně náročné na vybavení,  aby si doma mohl zacvičit opravdu každý. Nicméně mít po ruce několik pomůcek rozhodně přijde vhod a trénink může mnohem více přiblížit tréninku s vybavením v Gymu.

Proto jsme pro vás vytvořili na našem eshopu FUBO Fitness sekci Cvičení doma, kde najdete shrnuté veškeré produkty k tomu určené. Zejména bychom vás chtěli upozornit na několik sad produktů, které jsme dali do kupy tak, aby se dobře doplňovaly, a následně jsme je zlevnili. Pojďme se na ně podívat blíže:

Sady Cvičení doma

Sady produktů vytvořené tak, aby přinesly co nejvíce muziky za co nejméně peněz. Cílem je, abyste byli schopni s pomůckami v těchto sadách odcvičit celé tělo a měli i trochu na výběr a mohli pomůcky mezi tréninky prostřídat.

Cvičení doma set 1.0

 • Sada 5 expandérů - Odporové gumy a expandéry jsou v této situaci jednou z nejuniverzálnějších pomůcek, proto tvoří základ všech těchto setů. 
 • Švihadlo - Kardio na místě! :) Nikam nemusíš, stačí skákat a švihat.
 • Podpěry na kliky -  Kliky jsou jeden ze základních cviků, který zapojí spoustu svalů najednou. A stojánky/stálky jim dodají ještě šťávu
 • Posilovací kolečko na břicho - Účinný způsob, jak posílit břicho, spodní záda a zocelit tělesné jádro, tzv. core, a to kdekoliv, třeba v obýváku u televize.

999,- (místo 1108,-)

Sada cvičení doma 2.0 - set 1.0 rozšiřuje o:
 • Sadu gum UNIVERSAL -  3 odporové gumy. Fialová o středním/vyšším odporu, která ti pomůže s přítahy a nebo naopak poslouží na posilování, jak si můžeš připomenout v tomto návodu. Černá má odpor nižší a červená nejmenší, čímž se hodí také na rozcvičení, zahřátí se a aktivaci před tréninkem. Mrkni také na video o těchto gumách.

1799,- (místo 2106,-)

 • přidává závěsný posilovací systém TX Pro - lekce TRX i doma :). TX Pro je kvalitní závěsný systém, který má proti levnějším variantám pevnější přezky, lepší úchopy a důkladnější prošití.

2799,- (místo 3055,-)


StreetWorkout sety

Další skupinou sad pomůcek, které doporučujeme pro domácí cvičení nejen v karanténě, jsou StreetWorkout sety. Nelekej se názvu, rozhodně nejsou jen pro workouťáky, kteří předvádí náročné cviky na hrazdách a kruzích! 

Ovšem poskytnou příležitost i těm pokročilejším vyzkoušet si např. silovou gymnastiku, která posouvá schopnosti těla na jiný level a lze dělat kdekoliv, kde lze kruhy zavěsit.

Streetworkout set 1.0 - základ pro objevení krásy gymnastických kruhů
 • Set gymnastických kruhů (2x kruh + 2x popruh) - poslouží jako TRX, ale nabídnou i náročnější cvičení
 • sada odporových gum UNIVERSAL - pomocník při učení se cviků na kruzích, ale dobře použitelné i samostatně k posilování/protahování. Více o tom, k čemu gumy jsou, ZDE.
 • 100 ml tekuté magnézko na ruce - aby se ti to nesmekalo

1990,- (místo 2180,-)


StreetWorkout set 2.0 

 • přidává k setu 1.0 nízké dřevěné stálky, které znáte z gymu - pomocník na kliky, i další cviky. Zkušenějším poskytnou příležitost makat na stojce a pokročilé práci s vahou svého těla.

2899,- (místo 3069,-)


StreetWorkout set 3.0

 • Set 2.0 rozšířený o švihadlo - příležitost mít švihadlo jen za 100 Kč.

2999,- (místo 3238,-)

Kdyby tě zajímalo jakékoliv info k jednotlivým pomůckám, určitě se nám ozvi! Nezapomeň prozkoumat FUBO Fitness blog, kde najdeš i řadu tréninků, návodů jak cvičit s odporovými gumami, tipů a triků a podobně.

Ať vám to cvičí!

Tým FUBO

Obchodni podminky