Vybavení FUBO Gymu - ušili jsme si na míru!

21.11.2018

Víte, že veškeré vybavení, které ve FUBO Gymu No. 1 najdete, jsme buď sami vyrobili a nebo jej prodáváme na našem eshopu? Pojďme se na něj podívat!

Je to tak! FUBO.cz vzniklo a do nedávna fungovalo jen jako eshop s vybavením pro funkční trénink. Od začátku roku 2017 jsme se zaměřili také na kompletní vybavování posiloven a od jeho konce se věnujeme i výstavbě vnějších i vnitřních workoutových hřišť a konstrukcí (více na www.fitnesshriste.cz).

Kombinace několikaletých zkušeností s fitness vybavením na eshopu a zároveň realizace projektů workoutových hřišť pro firmy jako Skanska nebo Decathlon nám dala perfektní výhodu při realizaci FUBO Gymu. Najdeš v něm spoustu velmi zajímavých pomůcek, které jsou pro funkční trénink typické, od nejoblíbenějších odporových gum, dřevěných gymnastických kruhů či masážních válců, až po činky, osy a kettlebelly. Vybavení máme díky téměř 5 letům vedení eshopu dokonale vyzkoušené a ověřené, a proto ve FUBO Gymu najdeš jen vybranou kvalitu, které věříme. 

FUBO Gym proto přináší navíc výhodu i pro všechny naše zákazníky. Máš zájem zakoupit si některé vybavení, ale nejsi si jistý? Přijď si jej vyzkoušet do FUBO Gymu! Klidně se nás zeptej na radu - rádi ti produkt vysvětlíme i pomůžeme správně vybrat pro tvé potřeby!

Olympijské osy, dřepovací konstrukce, stojan s pomůckami, jednoručky, kettlebelly, dřevěný Campus
Olympijské osy, dřepovací konstrukce, stojan s pomůckami, jednoručky, kettlebelly, dřevěný Campus

To byl ale jen začátek! FUBO Gymu dominuje, jak jste si určitě všimli, dlouhá ručkovací konstrukce vylepšená pegboardem a závěsem na gymnastické kruhy. Na protější stěně najdete velmi zajímavý kousek vybavení ze dřeva, Campus, pro posilování úchopu a trénink lezení. Přehlédnout nelze ani mohutnou konstrukci tzv. rybích schůdek přímo proti vstupu, za kterou jsou navíc umístěny kovové žebřiny s dřevěnými příčkami. Podél ostatních stěn pak naleznete prostorové úsporná, ale extrémně odolná bradla, hrazdu s mořem prostoru kolem nebo třeba dřepovací klec.

Bradla, hrazda, TRX, rybí schůdky, žebřiny, pegboard, plyobox
Bradla, hrazda, TRX, rybí schůdky, žebřiny, pegboard, plyobox

Tohle všechno vybavení, ať už dřevěné nebo kovové, jsme si vyrobili na míru tak, aby do gymu přesně padlo. Kombinace zkušeností s výrobou i vybavováním fitness center se nám náramně hodila. 

A v případě, že i vy potřebujete oživit, vylepšit nebo od podlahy ke stropu vybavit novou posilovnu, jsme tu i pro vás! Vyberte si rozměry, barvu, sdělte nám vaši představu a cíl, a my vám navrhneme i vyrobíme řešení, ze kterého budete nadšeni nejen vy, ale i vaši klienti. Ozvěte se nám, rádi vám pomůžeme!

Obchodni podminky