Výšlap na Sněžku

28.04.2024

V dubnu jsme si pro Vás připravili výzvu "Naběhej nebo nachoď, co nejvíc kilometrů". Při té příležitosti jsme pro Vás naplánovali výšlap na Sněžku. Chápej, aby sis mohl(a) ještě nahrabat další kilometry do celkového součtu :)

Dnes 28.4..2024 jsme tedy z našich domovů vyrazili směr Pec pod Sněžkou, kde jsme se všichni sešli a pohoda tempíčkem vyrazili vzhůru na vrchol. K velkému překvapení všech se vedoucí pozice naší skupiny ujal malý Šíma Drozdov (6let) a ano, jasně že patří k naší trenérce Olče :) Ani pauzu na limču nechtěl (to se o ostatních říct nedalo a při první příležitosti doplňovali vitamín pivo) a bez přestávky mazal nahoru.

Počasí jsme měli objednané, takže azuro, sluníčko šajnilo a šlo se. Na vrcholu sice dost fučelo, ale to nám nezabránilo, abychom si udělali povinnou fotku do albíčka. Dobře, ne jen jednu fotku, bylo jich dost, abychom se mohli pochlubit těm, kteří nešli, váhali, nebo se prostě báli, že by nevylezli až nahoru. Tady musíme zase vypíchnout Šímu. Zvládl to levou zadní, bez protestů nebo naříkání. Michal s Olčou na něj musí být opravdu pyšní.

Cestou zpět jsme si dali povinnou zastávku na Růžohorkách na výbornou fitness občerstvovačku (borůvkové knedlíky se šlehačkou). Následovalo už jen pár posledních kilásků zpět k autu. Péťa, Kuba a Milan neváhali a po pořádné tůře schladili bolavá těla v přehradě v Bukovém údolí.

Všem účastníkům děkujeme za účast, byli jste skvělí a myslím, že jste si výlet náležitě užili.

Těšíme se zase příště na další akci mimo gym

Váš FUBO Tým

Obchodni podminky