5.10.: Jak jsme na tom?

05.10.2018

Už nějakou dobu vás lákáme naší obrovskou novinkou: prvním funkčním gymem Fubo Gym No.1. Je to přece jen pořádný projekt, který zabere spoustu času a práce. Už jsme ale celí nedočkaví, a proto přinášíme alespoň aktualizaci. Tak jaký je stav?

TO NEJHORŠÍ JE ZA NÁMI!

V srpnu jsme strhávali, škrábali, štukovali, brousili... a taky malovali. Konečně. Protože chceme, aby byl gym světlý, všechny stěny jsou sněhobílé. V jednoduchosti je totiž krása!

Po malování přišla pěkně složitá, ale vzrušující konstrukce dřevěného obložení, které dominuje stěnám a dodává prostoru charakter. Dřevo na stěně bude vytvářet příjemný pocit a doplňovat atmosféru. Vzorování však bude trochu provokativní, abyste nám v gymu neusnuli! Věříme, že z něj budete tak nadšení, jako my.

HURÁ NA VYBAVENÍ!

Následující velkou, ale nesmírně uspokojující akcí, bude montáž konstrukcí. Některé konstrukce budou ukotveny přímo do zdi i do země. Snažili jsme se je zkombinovat tak, abychom co nejlépe využili veškeré místo a vytvořili zároveň co nejzajímavější a nejfunkčnější prostředí pro pořádné workouty, skupinové tréninky i vzpěračské hody!

Po montážích je na řadě položení podlahy, které nás taktéž čeká v příštích dnech. Podlaha bude gumová, ochranná, protiskluzová. A bude černá. Černá, protože černá a bílá (zdi) jsou barvy FUBO! V kombinaci s detaily a designovými doplňky tak určitě poznáte, že jste právě ve FUBO Gymu!

Zároveň s montáží "těžké techniky" a pokládáním podlahy pracujeme na detailech, které doplní a vyzdvihnou estetickou stránku prostředí. S tím souvisí i příprava šaten, recepčního pultu, baru a také třeba loga na venkovní zdi stavby, které vás k nám přivede.

Práce je stále hodně, ale každým dnem jsme blíž a blíž a otevření se blíží! Sledujte nás na FB především pak na Instagramu, kde můžete prostřednictvím storries sledovat aktuální stav a dění při budování funkčního, stylového, kompletního a moderního FUBO Gymu No. 1!

Chcete si i vy splnit vlastní sen a otevřít si posilovnu? Rádi Vám pomůžeme s kompletní realizací od 3D grafických návrhů, přes výrobu konstrukcí na míru, pokládku podlahy a dodání kompletního fitness vybavení od odporových gum přes činky, až po posilovací stroje a cardio trenažéry jako běžecké pásy a cyklo trenažéry. Nezaváhejte! A kontaktujte nás na info@fubo.cz

Obchodni podminky