Zakládáme FUBO Team!

29.07.2019

Staň se členem týmu, poznej nové lidi a buď součástí komunity. Nezáleží na tom,  jestli tě baví běhání nebo zvedání, všechny nás spojuje nadšení do pohybu a funkčního tréninku!

Už nějakou dobu to prezentujeme prostřednictvím triček a hashtagu #FUBOTeam. Teď je to ale oficiální! Moc se nám líbí prostředí, které společně kolem našeho pojetí funkčního tréninku FUBO vytváříme. Proto jsme se rozhodli tuto komunitu formující se především ve FUBO Gymu No. 1 sdružit do týmu, tak aby každý jasně věděl, kam patříme!

#FUBOTeam
#FUBOTeam

FUBO Team bude mít dvě hlavní funkce: Zaprvé sdružit jeho členy a šířit myšlenku funkčního tréninku FUBO, protože věříme, že to je efektivní cesta jak pozitivně ovlivnit velké množství lidí a ukázat jim, že s aktivním pohybem je život lepší. Zadruhé potom poskytnout svým členům, a tedy vám, našim klientům, výhody, které vám umožní posouvat se ještě dál a blíže ke svým cílům!

Co jako člen FUBO Teamu získáš?

  • slevu na tričko FUBO s přívlastkem Team (499,- místo 590,-)
  • slevu na Gladiator Race závody
  • 10% slevu na eshop (z nezlevněných produktů)
  • včasné info o společných akcích, na které se budeme chystat
  • další výhody, které připravujeme do budoucna
#FUBOTeam
#FUBOTeam

Abychom zajistili, že ve FUBO Teamu budou jen lidé, kteří mají skutečný zájem, bude ke vstupu potřeba splnit

pár snadných podmínek

  • pravidelně trénovat ve FUBO Gymu = 20 odchozených lekcí (vztahuje se nejenom na skupinovky, ale také na osobní lekce a open gym)
  • Zakoupit si tričko FUBO Team (za zlevněných 499,-)


Tričko FUBO Team může mít jen člen týmu, takže ten, kdo má odchozených 20 lekcí. Tričko FUBO bez přívlastku Team si může zakoupit kdokoliv.

Musím běhat překážkové závody? A jak poznám člena Teamu? Jak reprezentovat?

I když se všechny zveřejněné fotky s triky FUBO Team dosud týkaly překážkových závodů, nechceme FUBO Team omezovat pouze na ně. Spoustu z nás bude tyto závody běhat, FUBO Team na nich reprezentovat a budeme jen rádi, když s námi do toho půjdeš taky, avšak není to podmínka a uvítáme mezi námi jakéhokoliv funkčního sportovce.

Pokud OCR běháš nebo chceš začít, poběž s námi (nemusíš být členem FUBO Teamu):

Rozlišovacím znakem bude právě tričko FUBO Team. Zároveň bychom byli rádi, kdyby každý člen vyplnil FUBO jako svůj tým na kterékoliv sportovní události, které se zúčastní. To nás nejen potěší, ale zároveň bude tým reprezentovat, pomůže jeho růstu, takže i pozitivnímu ovlivnění dalších lidí, kterým by se funkční trénink s námi mohl líbit! :-)

Jak tedy vstoupit a čerpat výhody?

1) Objednej si ve formuláři tričko

My zkontrolujeme počet tvých odchozených a tričko ti následně předáme. Pak už můžeš čerpat výhody! :) Stávajícím majitelům triček stačí zaslat email.

Když budeš chtít něco nakoupit na našem eshopu fubo.cz, stačí pro slevu do poznámky napsat FUBO Team. Nezapomeň, že si svoje zboží můžeš vyzvednout přímo v Gymu, doprava ZDARMA :).

A to je vše. Pokud máte jakýkoliv dotaz, ozvěte se nám. Těšíme se na společné tréninky ve FUBO Gymu a fotky s hashtagem #FUBOTeam!

Tým FUBO

PS: Nejen členové, ale všichni se mohou zúčastnit FUBO Kempů! Už 6.-8.9. jedeme na 2. FUBO Kemp a v říjnu potom na 3. FUBO Kemp, který je Dámská jízda vol. 2!

Registrace: 2. FUBO Kemp - Ukončení léta
Registrace: 3. FUBO Kemp - Dámská jízda vol. 2Obchodni podminky