Zpátky do školy, hurá do FUBO Gymu!

03.09.2019

Začátek školního roku se sice týká hlavně školáků a středoškoláků, ale zároveň je tak nějak ukončením léta a počátkem nového režimu. Máš tak příležitost začít naplno makat! S první lekcí zdarma a tvou zaměstnaneckou kartou to půjde snadno.

Ano! U nás v gymu můžeš využít svých zaměstnaneckých výhod!

Náš gym je i váš gym, my jsme tu pro vás. Naše poslání je vytvořit vám co nejvýhodnější podmínky k cvičení vstříc zdraví, radosti a funkčnímu tělu. A proto jsme navázali spolupráci nyní již se třemi společnostmi, které poskytují zaměstnanecké benefity ve formě volných vstupů do fitness a sportovních zařízení.

Těmito partnery jsou Multisport, Sodexo a Gallery Beta. Multisportka a MůjPass od Sodexa fungují na principu kartiček. Kartu si prostě vezmeš s sebou, až půjdeš na lekci, a my ti ji načteme. O víc se nestaráš! V případě Gallery Beta si z tvé kartičky opíšeme kód, a budeme i potřebovat speciální klíč, který jsi dostal/a při vydání tvé karty. Na ten si pak můžeš zakoupit lekci/permici/protein nebo cokoliv budeš chtít.

Takže jak přijít na lekci? Je to jednoduché:

1) vyber si lekci: https://www.fubogym.cz/skupinove-lekce/
2) rezervuj si lekci v rezervačním systému: https://fubo.isportsystem.cz/
3) Přijď na lekci se svou kartičkou benefitů. V případě Gallery Beta je potřeba znát kód, který ti byl přidělen při vystavení kartičky

❗NAVÍC❗ 

má u nás každý svou 1. LEKCI ZDARMA! Takže si to přijď jen tak nezávazně vyzkoušet :)

Samozřejmě jsme si vědomi, že ne každý má možnost využívat tyto formy zaměstnaneckých benefitů. Ale nezoufej! Když si koupíš časově omezenou permici (místo vstupové permice), ušetříš pěkný balík!

A když přivedeš i kamaráda, který si permici koupí, bude to mít ještě o 10 % levnější!

Více informací najdeš v ceníku! 

Těšíme se na shledání při tréninku :)

Obchodni podminky