Michal Handl

Ahojda,
jsem člověk, který má rád hlavně zábavu, a to vždy a všude.

Jinak mám ráda sport už odmala, kdy jsem chodila do Sokola, jezdila na čtyřboje a orinťáky v rámci školy. Vždy jsem byla dobrá v plavání i pod vodou, v běhu jak na výdrž, tak sprint. Hrála jsem volejbal, baseball, vybíjenou i závodně. Jezdila jsem hodně často na kole a chodila na pěší tůry, jezdila na bruslích jak ledních, tak kolečkových.


Když jsem přešla na střední a byla na intru, tak vlastně víceméně všechny mé dosavadní aktivity došly k bodu mrazu, až jsem vlastně nedělala téměř nic kromě tělocviku a občasného plavání. V té době jsem taky pěkných pár kil nabrala.

V posledních pár letech se ale snažím žít zase více aktivně, ačkoliv už to s prací a ostatními koníčky ne vždy jde. Chtěla bych také chodit zase pravidelně plavat nebo jezdit na kolečkových bruslích.

Aktuálně pracuji jako laborant archeologie na UHK a vzhledem k tomu, že jsem vystudovala uměleckou školu, tak se snažím vracet i tímto směrem. Maluji, kreslím, vytvářím návrhy, zajímají mě ilustrace. Spoustu věcí - hlavně třeba šperků, si sama vyrobím. Když najdu chvíli, restauruji také staré figurky z betléma.
Můj život je tedy velmi různorodý a to mám ráda. Stereotyp je totiž to nejhorší :)


Motto

"Tělo dokáže téměř všechno, to jen naši mysl musíme přesvědčovat.  " 


"Proč chodíš do FUBO Gymu?"

Do Fuba jsem začala chodit zejména kvůli přípravě na ocr závody. Je zde příjemné prostředí, ale hlavně skvělá parta lidí včetně trenérů, kteří dodají optimismu a povzbuzení, takže sem chodím velmi ráda i bez speciálního záměru připravovat se na závody, ale prostě jen tak se všema potrénovat. ! 

"Jakému sportu se aktivně věnuješ?"

Aktuálně hlavně treningu ve Fubu. 

"Jaké jsou tvé silné stránky?"

Mou silnou stránkou je vše krom rukou :D Nevadí mi běh ani kondiční nebo silové cviky.

"Jaké jsou tvé slabé stránky?"

Mou hodně slabou stránkou jsou ruce. Když jsem začala chodit do Fuba, tak jsem se na rukách ani neudržela. Nyní už je to lepší, ale ten kolovrátek... 

"Kde tě ostatní mohou potkat?"

Na Funkčním kruháči, Kondičním kruháči nebo OCR tréninku.

Úspěchy

Nedávno jsem poprvé běžela svůj první gladiator závod tady v Hradci na Stříbrňáku a jsem na sebe hrdá. Měla jsem pochyby jestli to vůbec dám, když mám takové mezery v ručkování, ale překvapila jsem samu sebe. 

2020

  • Gladiator Race COMEBACK II. - 24. místo v kategorii Z

Kristýny fotogalerie

Obchodni podminky