Michal Krupka

Ahoj!

Mé jméno je Michal Krupka a jsem student Střední průmyslové školy chemické Pardubice, v oboru požární ochrany. Jsem členem Barbarian Extreme Team, se kterým se účastním OCR závodů po celém světě. Jsem bývalý reprezentant České republiky v požárním sportu a už přes 5 let se věnují atletice a fitness tréninkům. Mám kvalifikaci trenéra požárního sportu III. třídy. Poslední rok se účastním OCR závodů Spartan Race, Gladiator race, Predátor race a dalších.

Ve FUBO vedu 90 minutové OCR tréninky a silové tréninky. Cílem OCR tréninků bude zlepšování fyzické kondice, zdokonalení schopnosti překonávat překážky a zvyšování výdrže při delších typech závodů jako jsou Beast a Ultra obtížnosti Spartan Race. V rámci silových tréninků se naučíme správnou techniku základních cviků jako jsou dřepy, kliky, mrtvý tah a další. Postupně budeme pracovat taktéž na zlepšení fyzické kondice, zvyšování uzvednutého závaží a zpevňování celého těla. Oba typy lekcí budou probíhat především formou kruhového tréninku.

Těším se na spolupráci.

Michal ve FUBO Gymu vede:

Vzdělání, certifikace, zkušenosti

Získaná osvědčení

Sportovní činnosti

  • Trenér požárního sportu III. třídy
  • bývalý reprezentant České republiky v požárním sportu
  • 5 let zkušeností s atletikou a fitness

Dovednosti

Co říkají o Michalovi jeho klienti?

"Gladiátorské tréninky nás fakt baví! Nejen, že nám Michal ukazuje fígle, jak se technicky poprat s překážkami, ale pracujeme i na nabírání svalové gmoty, abychom to zvládli i fyzicky. Z tréninků odcházíme vyčerpaní, zpocení, ale naprosto spokojení a těšíme se na příští závody, jelikož už budeme připraveni!! :D"

Olda

Obchodni podminky