Monika Pavlíková Vačkářová

Jsem normální ženská, co už díky svému věku ví, co má v životě ráda a co ne. Kromě své úžasné rodiny mám ráda svou profesi (učím AJ), cestování, jsem obdivovatelka vysoké gastronomie, zbožňuju kvalitní víno popíjené ve společnosti skvělých kamarádek, nemohu žít bez humoru a miluju veškerý sport. Fascinuje mě lidská schopnost překonávat fyzické limity a často se s údivem ptám, zda vůbec nějaké jsou? A ano, bohužel jsou. Co totiž naopak neobdivuji, dokonce těžce snáším, je limit lidské inteligence. Hloupost a omezenost jsou faktory lidské osobnosti, se kterými si doteď neumím úplně poradit. 

“Proč chodíš do FUBO Gymu No. 1?

FUBO Gym. No. 1 navštěvuji v podstatě od samého počátku fungování. Kromě skvělých, profesionálně vedených lekcí, jakýchkoli, má FUBO nabušené, charismatické a inspirativní trenéry, úžasnou partu lidí, co se navzájem podporují a vždy si parádně zacvičím a ještě se skvěle pobavím. V tomto ohledu si troufám říct, že FUBO Gym. No 1 se svou rodinnou atmosférou, nemá v Hradci a okolí konkurenci. 


Motto

"NO PAIN, NO GAIN."


"Jaké jsou tvé silné stránky?"

Mám silnou horní část těla, takže kliky či klasické sedy-lehy mi nedělají problém.

"Jaké jsou tvé slabé stránky?"

Všechno ostatní jsou slabé stránky...:) Nohy, zadek, dýchání při kardio cvičeních a nejšílenější jsou FUBO vychytávky - mlejnek, campus, pegboard.

"Co považuješ za své největší sportovní úspěchy?"

Mám ohromnou radost ze dvou věcí. Jednak z toho, že jsem poprvé v životě zvládla se ctí dokončit Gladiator race (teď už dva) a to ještě v teamu se super ženskejma a to, že dnes zvládnu uběhnout 10 km. Co je ale největší úspěch, že i ve svém věku se chci stále zlepšovat. Příští rok bych se ráda pyšnila titulem Triumphalis.

"Kde tě ostatní mohou potkat?"

Na Kondičním kruháči!

Výsledky ze závodů

  • 13. místo v kategorii MIX (Maruška Š., Štěpánka W., Lenka H.) 2019 Gladiator Race/Original Holice
  • 14. místo v kategorii MIX (Maruška Š., Štěpánka W., Lenka H.) 2019 Gladiator Race/Original Josefov

Monči fotogalerie

Obchodni podminky