TRX

Vlastní tělo jako ta nejlepší zátěž

Jaké formy může u nás TRX trénink mít?

  1. Kruhový trénink o 8 stanovištích, Dobu v zátěži neustále střídáme. Někdy na tebe čeká 30 vteřin cvičení a 15 vteřin pauzy, jindy zase budeš makat 25 vteřin s 10 vteřinami pauzy nebo 45 vteřin s 20 sekundami pauzy. 
  2. Klasický trénink, při kterém procvičíš nejprve spodní polovinu těla (stehna přední i zadní, zadek) a poté horní polovinu těla (prsa, ramena, záda, triceps, biceps) a na závěr core (břišní svalstvo a zádové svalstvo a stabilizační systém)
  • K oběma typům tréninků zařazujeme doplňkově i cviky bez TRX
  • Trénink je vhodný jak pro MUŽE tak pro ŽENY! Nezáleží ani na tvé kondici, protože každý cvik lze přizpůsobit přesně tvým schopnostem.

TRX je závěsný posilovací systém, který umožňuje velmi efektivní cvičení celého těla i bez použití jakýchkoliv závaží.

Cviky na TRX posilují celé tělo. Do slova. Prakticky každý cvik zapojí i tělesné jádro (CORE), což je klíčová výhoda tohoto systému. Získáš tak nejen břišáky jako z oceli, ale i silný a pevný stabilizační systém, který je potřeba při každém druhu pohybu, podporuje správný postoj, držení těla a pomůže ti vyhnout se nebo i zbavit se bolestí zad.

Ale s TRX neprocvičíš jen své CORE. Na lekcích potrénuješ bicepsy, tricepsy, prsní i zádové svalstvo a samozřejmě i nohy. Celotělový workout jako vyšitý!

Pro koho je TRX lekce určená?

Pokud toužíš posílit své tělo zábavným způsobem, bez tahání činek a zároveň zlepšit svou postavu a držení těla, pak je TRX právě pro tebe

Trénink vede

Michal

Jak lekce probíhá?

1. Aktivace rollingem

Pomocí masážního válce

2. Zahřátí

s i bez TRX

3. Trénink

Kruhový nebo klasický, full body

Co získám s TRX?

Funkční sílu
Silné tělesné jádro
Zdravý postoj
Břišáky

Abychom se na lekci nemačkali, mohl se vám trenér více věnovat a kontrolovat správnou techniku, kapacita je snížena na 8 lidí. I proto je cena lekce vyšší.

Vaše hodnocení lekce a přístupu trenéra

Náročnost lekce: 3/5

Silová náročnost: 2/5
Dynamická náročnost: 3/5
Technická náročnost: 4/5 

Ceník a rozvrh

Čtvrtek

ZRUŠENO

1. vstup do gymu

ZDARMA

1 Vstup 

10 vstupů
Celková cena

159 Kč

120 Kč/lekce
1200,-

Kapacita lekce je 8 osob!

Fotogalerie TRX

Ohodnoť TRX

Obchodni podminky