David Kloz

Ahoj, 

vzhledem k tomu, že si to čteš tady na stránkách FUBO Gymu představím se ti hlavně po sportovní stránce. Od malička jsem sportovně založený a začínal jsem s fotbalem, který jsem hrál několik let. Se střední školou jsem s fotbalem praštil a hledal, co dál. V tu dobu jsem vážil necelých 70 kg a na mých 184 cm výšky to bylo opravdu málo, a tak jsem se rozhodl, že s tím něco udělám. Začal jsem tedy chodit do posilky a musím řict, že mi to docela šlo, poněvadž jsem nabral za necelý rok cca 25 kg(samozřejmě, že ne jenom ve svalech) a svalově i silově jsem se dostal na úplně jinou úroveň. Fitko mě opravdu chytlo a bylo období, kdy jsem chodil i 6x týdně.

Minulý rok (2018) v létě mě brácha hecnul a já, jakožto již absolutní neběžec, jsem absolvoval svůj první OCR závod Gladiátor Race v Josefově. Jak se říká, byla to láska na první pohled a já, naprosto zničený, začal jsem řešit, na jaký další závod se přihlásím. Po dalších dvou závodech jsem přemýšlel, jak se zlepšit, a bylo mi jasné, že to není jenom o běhu, ale i o překážkách, takže jsem začal hledat místo, kde bych mohl začít trénovat. Kamarádka mi doporučila FUBO Gym a tak jsem to zkusil.Motto

"Musíš teď projít peklem, horším, než je ten nejhorší sen. Ale na konci budeš stát nejvejš!"“Proč chodíš do FUBO Gymu No. 1?

Když mě někdo trénuje, musím o něm vědět, že je dobrý v tom, co dělá, protože lidí s certifikátem je dnes jako hub po dešti. Michal mě jako trenér přesvědčil hned na první lekci, Je pro mě motivací a člověkem, který ze mě dokáže vymáčknout vždy ještě o něco navíc. A co se týče gymu, je to naprosto ideální místo pro OCR trénink. Najdeš tam vše, co potřebuješ a neustále se snaží jej vylepšit, takže tě každou chvílí překvapí nějaká vymazlená novinka. 

Zlepšení na sebe nenechá dlouho čekat. Já například při příchodu do gymu neuměl šplhat na laně a po půl roce? Šplhám bez přírazu. Nesmím opomenout skvělou bandu lidí, takže v gymu vždy panuje skvělá nálada. :)

"Jaké jsou tvé silné a jaké slabé stránky?"

Dnes už si dovolím říct, že mou silnou stránkou jsou ručkovací překážky typu Monkey Business a mám rád překonávat vysoké stěny a rampy. Slabší stránkou je běh a běh do kopce, ale intenzivně se to snažím zlepšit. :)

"Kde tě ostatní mohou potkat?"

Rozhodně na Gladiator Race tréninku. Přijď se se mnou dát nějakou výzvu!

Výsledky ze závodů

  • 10. místo v kategorii - 2019 Gladiator Race/RUN Pardubice
  • 10. místo v kategorii - 2019 Gladiator Race/Original Josefov
  • 12. místo v kategorii - 2019 Gladiator Race/Original Holice
  • 23. místo v kategorii - 2019 Gladiator Race/Original - Šiklův mlýn
  • 29. místo v kategorii - 2019 Gladiator Race Milovice
  • 34. místo v kategorii - 2019 Spartan Race Beast Lipno
  • 35. místo - 2019 Gladiator Race Original Praha

Davidova fotogalerie

Obchodni podminky