Neomezené vstupy na skupinovky a taky vstup ZDARMA

03.05.2019

FUBO Gym je tady pro vás. Chceme šířit myšlenku funkčního tréninku jak jen to jde. Zdraví má každý člověk jen jedno a my naplno věříme, že rozmanitý pohyb je nejlepším způsobem, jak udržet tělo funkční, zdravé a schopné. Mimo to dobře víme, že pravidelný trénink má extrémně pozitivní vliv na naši psychiku a well-being. Pro nás, ale jistě i pro vás, naše klienty, je  je zálibou, koníčkem, vášní, ale i cílem našeho každodenního života a také způsobem, jak si život užívat.

Nedávno jsme dlouhodobě zlevnili Open Gym na 490,-/měsíc, což je, věříme, cena naprosto skvělá pro všechny.

Abychom pohyb přiblížili ještě blíže k vám, nabízíme nyní časově omezené permanentky na skupinové lekce. Po zakoupení těchto permanentek máte NEOMEZENÝ přístup na všechny skupinovky u nás!

Jsme moc rádi za každou novou tvář, která se u nás objeví. Protože vás v přivedení nových lidí, kteří sdílí naši radost z cvičení, chceme podpořit, máme pro vás nabídku: Přiveď k nám nováčka, který si zakoupí permici a získej vstup ZDARMA! To je přece jasný win-win případ: Podpoříš tím gym, tvůj známý objeví skvělé místo na cvičení, které mu pomůže dosáhnout jeho cílů, a ty získáš jeden volňásek, takže za ušetřené peníze můžeš třeba do kina. To je prima, ne? :)

Děkujeme za vaši podporu!

Tým FUBO

Obchodni podminky