Otevíráme!

19.11.2018

A je to tu! 

Testovací týden splnil svou úlohu a my dnes, v pondělí 19.11. 2018 otevíráme FUBO Gym No. 1 vám všem, kdo mají zájem sportovat, cvičit a sdílet s námi radost z pohybu!

Otevření FUBO Gymu No. 1 je pro nás velkým krokem. Uplynulý půl rok byl naplněn vymýšlením, navrhováním a samozřejmě i realizováním představ a myšlenek a stál nás obrovské množství sil i času.  Nechtěli jsme totiž postavit jen obyčejnou posilovnu. Do našeho nového a vlastně úplně prvního hmatatelného prostředí jsme chtěli promítnout vizi FUBO tak, jak se od počátku vyvinula v našich představách. A věříme, že se to podařilo.

Speciální vybavení a konstrukce, které v gymu najdete, jsme si navrhli a rovněž i sami vyrobili tak, aby pasovali přesně na míru. Také ostatní nástroje pochází z řad pomůcek na cvičení z našeho eshopu FUBO.cz a jsou to kusy, se kterými máme ty nejlepší zkušenosti.

FUBO Gym No. 1 je první, ryze funkční gym v Hradci Králové. Záměrně jej nenazýváme posilovnou ani fitness centrem, protože to není výstižné. Je otevřený všem sportovcům i obyčejným lidem, kteří chtějí mít zdravé, funkční a schopné tělo a nejen vypadat skvěle (což je však samozřejmě jasná výhoda :-)).

První návštěvníci skupinových lekcí už gym naplno otestovali!
První návštěvníci skupinových lekcí už gym naplno otestovali!

A protože nejlepší možností, jak ovlivnit co nejvíce lidí, je zajistit kvalitní služby pro co nejvíce z vás, důležitou náplní FUBO Gymu budou skupinové lekce vedené zkušenými odborníky a také sportovci. Mimo rozmanitou nabídku lekcí je však FUBO Gym k dispozici i všem, kdo chtějí prostě přijít a zacvičit si na zajímavém vybavení, které hned tak někde nenajdete. A je toho více! O tom ale třeba příště....

Doufáme, že vám přinese cvičení ve FUBO Gymu takovou radost jako nám. Gym je naplno otevřený, takže se neváhejte registrovat na skupinové lekce a pořizovat permanentky na individuální vstupy. Uvidíme se při tréninku nebo na FUBO baru!

Tým FUBO


Obchodni podminky