Naty JanderováCvičení se věnuji tak nějak od malička, aktivně až od střední, kdy jsem začala chodit do posilovny, následně na crossfit, lézt na stěnu/skály, atd. 

Moje cesta do Fubo gym začala na konci roku 2018, kdy jsem poprvé navštívila funkční kruhový trénink u Marušky a to na doporučení mé sestry. Po novém roce se mě zeptali kolegové v práci, jestli nechci běžet Gladiator Race v Hradci Králové, což jsem zprvu odmítala. Poté jsem se nějakou náhodou ocitla u Michala na Gladiator tréninku a zjistila, že mě to opičkování docela baví a že si toho Gladiatora přeci jen zaběhnu. A u jednoho překážkového závodu to nezůstalo :-). Bohužel pro mě jsou závody nejen o silové části, která mi jde, ale i o té běžecké. Na běhu musím trochu víc zamakat a snad to půjde lépe.


Motto

Žádné motto nemám. Řídím se vlastním pocitem."Proč chodíš do FUBO Gymu?"

Chtěla jsem si zkusit také jiný druh tréninku než zvedání činek v posilovně. První hodina funkčního tréninku s Maruškou mě zaujala, líbilo se mi prostředí gymu a přístup trenérů. Poté jsem začala navštěvovat Gladiator tréninky, které mě celkově nadchly a myslím, že jsem se v tomto druhu komplexního cvičení s vlastní vahou našla a zůstala u něj doteď. Dále navštěvuji i fatloss u Péti. Každý trenér má jiný přístup a baví mě to sem tam prostřídat. Zapomenout nesmím na skvělou patru lidí, co se schází na trénincích a profi přístup trenérů :-) 

"Kde tě ostatní mohou potkat?"

Přijď si se mnou máknout na  Gladiator Race trénink

Výsledky ze závodů

Kategorie Z

2019
  • 6. místo - Překážkáč MALEJ. Přelouč
  • 13. místo kategorie MIX (Honza Čížek) - Gladiator Race/RUN Pardubice
  • 20. místo -  Gladiator Race/Original Holice
  • 32. místo - Gladiator Race/RUN Brno
  • 42. místo - Gladiator Race Milovice
  • 49. místo - Gladiator Race/RUN Hradec Králové

Obchodni podminky