Oli Pavlíková

Sportu se více či méně věnuji celý život, ráda zkouším nové výzvy, a tak jsem se jednou nechala hecnout, ať přijdu zkusit GR trénink, jestli to jako dám.... Potom jsem se nechala hecnout, jestli dám závod.... A tak jsem se přihlásila na GR Pardubice, šla jsem v mixu s kamarádem a i přes mojí přísnou kocovinu (vážně není dobrý pít večer před závodem, už to vím!!) a všechny handicapy, které jsme dělali (ne díky mně ale :-D), jsme skončili 20, což mi přišlo jako fajn výsledek... Takže mě zajímalo, jak bych dopadla, kdybych běžela sama, proto jsem se přihlásila na GR Josefov. Neskutečně dlouhý závod, vedro na padnutí, navíc přes polovinu trati na sluníčku (kdo byl, ví)...silný zážitek, jen 2 handicapy a 9. místo v kategorii - no a někdy v průběhu toho závodu mi došlo, že mě to vlastně baví a že si to užívám a že to není poslední závod. Navíc fajnová parta lidí, skvělé zázemí Fubo gymu... miluju to prostě :-)


Motto

"Není důležité vyhrát, ale na trati dobře vypadat! (Neeeee, sranda :-D) Neřídím se žádným motem, jen se snažím si ten život dělat hezký :) " 


"Proč chodíš do FUBO Gymu?"

Pro pohodovou atmosféru a super tréninky a pistáciový protein :) Protože tam jsou fajn lidi, co se umí podpořit a vyhecovat, to se mi líbí! 

"Jakému sportu se aktivně věnuješ?"

Čemukoli, u čeho je sranda a baví mě to :-) Teď se aktivně věnuju BJJ (Brazilian Jiu-Jitsu), chodím na kruháče a občas si odběhnu nějaký překážkový závod. Plus lyže (sjezd, někdy se nechám ukecat i na běžky), kolo, brusle, lezení, plavání, túry... Dřív jsem ještě chodila po lajně, ale teď už o tom jenom mluvím :-D

"Jaké jsou tvé silné stránky?"

Relativně všechno kromě běhu.... 

"Jaké jsou tvé slabé stránky?"

Běh....běh...a běh... :-D

"Kde tě ostatní mohou potkat?"

Nejčastěji na OCR Trénink! Pojď si se mnu zacvičit!

Úspěchy

2019

  • Gladiator Race /RUN Český ráj - 4. místo v kat. Z (85. celkově)
  • Gladiator Race /RUN Brno - 6. místo v kat. Z (144. celkově)
  • Gladiator Race /ORIGINAL Praha - 9. místo kat. MIX (Honza Moupic)
  • Gladiator Race /RUN Pardubice - 20. místo v kat. Z
  • Gladiator Race /ORIGINAL JOSEFOV - 11. místo v kat. Z (105. celkově)
2020
  • Gladiator Race Lanškroun - 3. místo v kat. MIX-O (Míra Paleník)

Olči fotogalerie

Obchodni podminky