Péťa Mikulková

Neumím si představit život bez sportu, věnuji se mu od malička a to jak rekreačně, tak závodně (florbal, kolo, lyžování, skialpy, běh, překážkové závody). Pohyb a cvičení je mou životní vášní a každodenní potřebou,


K překážkovým závodům jsem se dostala prvně v roce 2016, kdy jsme se kamarádkami tak nějak hecly a společně jsme vyrazily do Holic na prvního Gladiátora. Nebylo to v žádném závodním tempu, naším cílem bylo si to vyzkoušet a užít. V té době jsem o překážkách neměla ani tušení a ručkování pro mě bylo "cizí" slovo :-) Nicméně mě to neskutečně nadchlo! V roce 2017 i 2018 jsem zaběhla všechny závody a splnila Triumhalis. Vždy jsem běhala s někým a hlavním cílem bylo si to maximálně užít! :-) Žila jsem v domnění, že je spousta překážek, které se prostě nedají zvládnout :-D Pak jsem poznala Michala a začala vést lekce v Gymu... a kde jinde se toto naučit, když to prostředí je tomu prostě určené :-) Michal mně vysvětlil techniku, naučil mě ručkovat, naučil mě kolíky .. a já zjistila, že když se chce a s trochu dřiny a tréninku a to jde :-) 


Závodní sezona 2019 pro mě už nebyla tolika o hendikepech (i když jich je stále dost a mám hodně na čem pracovat!!), ale to zlepšení tam bylo a postupně se to začalo ukazovat :-) Mou velkou výhodou je ale běh, takže co pokazím na překážkách doženu během :-)
Do OCR závodů jsem se prostě zamilovala :-)Motto

"Nic velkého nebylo nikdy dosaženo bez nadšení.


"Proč chodíš do FUBO Gymu?"

Když Michal FUBO Gym otevíral, oslovil mě s nabídkou, zda bych v Gymu nechtěla vést lekce fitMAMI, které jsem do té doby vedla pouze venku. Celé prostředí a ta myšlenka mě tak nadchla, že jsem nabídku přijala. Postupně jsem své lekce v Gymu rozšířila ještě na FAT LOSS kruháče a FLOWIN. 

"Jaké jsou tvé silné stránky?"

Běh, který by však mohl být ještě lepší, kdybych začala trénovat :-)

"Jaké jsou tvé slabé stránky?"

Veškeré silové překážky (shyby, rybí schůdky..), tady mám ještě hodně na čem pracovat.

"Kde tě ostatní mohou potkat?"

Občas si zacvičím na Gladiator Race tréninku nebo Funkčním kruháči. Zacvičit si se mnou ale můžeš na lekcích, které vedu: FAT LOSS kruháč, FLOWIN, Cvičení pro maminky s dětmi. Občas zaskočím Michala i na GR tréninku nebo nedělním funkčním kruháči :).

Výsledky ze závodů

Mezi mé největší úspěchy patří:

2020
 • 1. místo Gladiator Race/Original Lanškroun
 • 1. místo Winter Gladiator Race Josefov kategorie MIX (Vojta Kolmistr)
 • 3. místo v kat. Z - Gladiator Race COMEBACK I. (24. celkově, 34:32)
 • 3. místo v kat. Z2 - Race - Gladiator Race ORIGINAL Holice "v Hradci"

2019

 • 1. místo 2019 Spartan Race Lipno, Age group
 • 2. místo 2019 Gladiator Race/RUN Lanškroun
 • 2. místo 2019 Gladiator Race/RUN Pardubice
 • 2. místo 2019 Gladiator Race/RUN Český ráj
 • 2. místo 2019 Gladiator Race Holice kategorie MIX (Michal Nutil)
 • 3. místo 2019 NIGHT Gladiator Race Josefov
 • 3. místo 2019 NIGHT Gladiator Race Holice

Péti fotogalerie

Obchodni podminky