Kruhové tréninky pro ženy, dámy i dívky

27.05.2019

Chceš zpevnit své tělo, cítit se a vypadat lépe, ale nevíš, jak začít? U nás by se ti mohlo líbit. Skupinovky a kruháče, které u nás vedou převážně ženy-trenérky, navštěvuje pravidelně spousta klientek. Co u nás získáš?

Gym je navržený tak, aby se tam každý, kdo si přijde zacvičit, cítil dobře. Nejsme žádné velké, korporátní fitko, nenajdeš u nás průmyslově vzhlížející sál plný desítek strojů seřazených do patnácti řad ani obrovskou prosklenou stěnu s průhledem do centra města. FUBO Gym je menší, útulný a zařízený pro skupinové lekce o maximálně patnácti lidech!

Kdo k nám chodí?

Ti, kdo se rádi hýbou a chtějí mít pevné, zdravé a funkční tělo. Vedeme lekce zaměřené na hubnutí, zvyšování kondice, funkční síly, fyzioterapeutické cvičení i překážkové závody. Dokonce u nás cvičí pod projektem fitMAMI i maminky se svými dětmi!

A pokud tě od chození do fitka odrazují nepříjemné mužské pohledy, máme pro tebe dobrou zprávu: ve FUBO Gymu vedeme i skupinové lekce jen pro ženy (FAT LOSS kruháč)!

Jak lekce vypadají?

Necvičíme na strojích, ale s vlastním tělem a zapojením zajímavých pomůcek jako je bosu, zátěžové vaky, lana, masážní pomůcky a podobně. Že cvičení nemůže být zábava? Ale jo! Snažíme se, aby byla každá lekce originální a zajímavá.

Jak vypadá kupříkladu FAT LOSS kruháč pro ženy?
"Lekce plánuji tak, abychom se nejen naučily lépe používat naše těla, ale především abychom vyzdvihly jejich přednosti. Pozornost věnujeme dámským partiím, které mohou být problémové z hlediska nabírání tuku a ochabnutí svalů a pracujeme na jejich zpevnění a podpoření přirozené ženské krásy..."

říká Péťa Mikulková, která tyto lekce vede.

FAT LOSS kruháč, stejně jako i ostatní tréninky, nejsou přitom nijak věkově omezeny. Běžně nás navštěvují náctileté slečny, ženy kolem třiceti i starší dámy. Není čeho se bát :)

Jaké další lekce by tě mohly zajímat, pokud ráda cvičíš v kolektivu mužů případně dětí:

Útulný prostor gymu navíc eliminuje anonymitu a dává vzniknout super partě lidí, kteří se navzájem motivují a společně vytváří přátelskou atmosféru. FUBO Gym je místem setkání lidí s podobným cílem a zájmem, nikoliv místem utrpení 😉

Mrkni se na nabídku skupinových lekcí a přijď to vyzkoušet! Pokud se ti u nás bude líbit a po prvním vstupu si zakoupíš permici, vstup budeš mít zdarma!

Další výhody a ceník najdeš zde

Obchodni podminky